Otomobil tutkunlarının adresi; Çelik Oto Lastik Park Performans

A+
A-
22.11.2020

Fatih Çelik tarafından kurulan Çelik Oto, Ninova AVM arkasında bulunan merkezinin ardından Mezopotamya Bulvarı’ nda (50 metrelik yol)  bulunan şubesiyle hizmet veriyor. Lastik Park Performans bayiliğinin yanı sıra birbirinden şık ve özel jant çeşitleriyle de otomobil tutkunlarına satış ve montaj hizmeti sunuyor.

Kurumsallaşma adına ciddi aşamalar kaydeden Lastik Park Performans Mağazası/ Çelik Oto Firma Sahibi Fatih Çelik, Diyar Magazin’e yaptığı açıklamada; “ Lastik Park Performans mağazası olarak oto lastik ve jant satış ve servis hizmet i vermekteyiz. Özellikle performans üst segment araçların lastik ve jantları konusunda ön plandayız. Ürün yelpazemizde bulunan markalar Michelin, Good Year, Prelli, Continental gibi markaların satışını yapıyoruz. Jant olarak kaliteli ve trend modelleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Araçların görselliğinde en önemli parçanın jant olduğunun farkındayız ve fark ettiriyoruz. Uygun fiyatlarla ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Aracına değer veren müşterilerimizi her zaman mağazamıza bekleriz” dedi.

Dünya markalarını bir çatı altında en uygun fiyatlar ile sunan Lastik Park, tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için Dünya ve Türkiye lastik piyasalarını analiz edip, farklı fiyat seviyelerindeki birçok markayı mağazalarında müşterilerine en uygun fiyatlarla sunuyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.