“Peynirin ustası, mutfağınızın dostu”; Gültekin Peynircilik 6. Şubesiyle Otogar kavşağında!

19 Nisan 2021 00:58
A+
A-

“Peynirin ustası, mutfağınızın dostu”;

Gültekin Peynircilik 6. Şubesiyle Otogar kavşağında!

Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün hizmet ağını genişleten Gültekin Peynircilik, 6. Şubesini geçtiğimiz günlerde otogar kavşağında açtı.

Sunduğu ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini önceleyen, etik kuralların ve sosyal sorumlulukların bilincinde, müşteri ve tedarikçi ilişkilerini sürekli geliştiren, kalitenin sürekliliğini sağlamak adına, yeniliklere ve gelişime açık köklü ve dinamik bir firma olan Gültekin Peynircilik “Peynirin Ustası” sloganıyla çıktığı hizmet yolculuğunda yeni durağını otogar kavşağına konumlandırdı.

 

Gültekin Peynircilik’ in 6. Şubesinin açılışı Gültekin Ailesi ve yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle gerçekleştirildi.

1967’ ye dayanan aile geleneğinden aldığı güç ve sağlıklı, doğal ve taze gıdaya olan tutkusuyla mutfaklara giren sektörün öncü markası Gültekin Peynircilik; öz değer olarak özümsediği kalite, ekonomi, gıda güvenliği, ürün çeşitliliği ve hijyen gibi ilkelerle Anadolu’ nun doğal ve yöresel tüm ürünlerini kapsayan geniş ürün yelpazesiyle şarküteri anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor.

 

 

Hijyen koşullarını güncel yöntemlerle takip eden Gültekin Peynircilik, ürün tedarik sürecini en etkin biçimde kullanmakta ve yeni ürün arayışında kaliteden asla ödün vermemektedir. Kaliteli, sağlıklı ve güvenli ürünleri, temiz ve hijyenik bir ortamda, güler yüzlü personelleriyle, süreklilik arz eden bir döngü ile sizlere ulaştırmakta ve sağlığınızı en az sizin kadar düşünmektedir.

 

 

Üretim niteliği ve kalitesiyle zengin, tamamen doğal ürünleri uygun fiyatlarla “mutfağınızın dostu” Gültekin Peynircilik’ ten gönül rahatlığıyla tedarik edebilirsiniz.

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.