DİLAN POLAT GÜZELLİK & ESTETİK DİYARBAKIR’ DA!

DİLAN POLAT GÜZELLİK & ESTETİK DİYARBAKIR’ DA!
30 Ekim 2021 18:11
A+
A-

DİLAN POLAT GÜZELLİK & ESTETİK DİYARBAKIR’ DA!

Uzun yıllardır profesyonel olarak faaliyet gösterdiği güzellik ve medikal estetik sektöründe adıyla marka haline gelen Dilan Polat Güzellik & Estetik Merkezi, 55. Şubesini Diyarbakır Buğdaycılar H Office Plaza’ da görkemli bir organizasyonla hizmete açtı.

Diyarbakır gelinlik sektöründe adıyla marka olan Soner Yılmaz ve Elazığ Asil Gelinlik firma sahibi Ayşegül Metin ortaklığıyla franchise olarak işletilmeye başlanılan Dilan Polat Güzellik ve Estetik Merkezi’ nin açılışına çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.  “Mikrop Hikmet” lakabıyla tanınan İzmirli sanatçı Hikmet Durmuş’ un esprili ve hareketli sahne şovuyla başlayan açılış etkinliğine, Dilan Polat Güzellik Salonları zinciri sahibi ve Instagram fenomeni Dilan Polat’ ın eşi Engin Polat ile katılımı büyük coşkuyla karşılandı. Şube açılışını pasta kesimiyle kutlayan Soner Yılmaz, eşi Özge Yılmaz, Ayşegül Metin ve Dilan Polat, ekip halinde halaylar çektiler. “Tabiatın Kızı” olarak anılan ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay’ ın da şarkılarıyla renk kattığı açılış etkinliğinde davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Yine bir Dilan Polat Markası olan Dipomed Medikal Estetik’ in son teknoloji ürünü epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme, cilt çatlağı onarım cihaz sistemleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan, DİLAN POLAT GÜZELLİK & ESTETİK kaliteli hizmet anlayışıyla Diyarbakırlılara hizmet veriyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.