Muhteşem doğum günü partisi!

Muhteşem doğum günü partisi!
29 Mart 2019 01:40
A+
A-

Doç. Dr. Engin Ağaçkıran’ ın geleneksel hale gelen doğum günü partisi Radisson Blu Hotel’ de yapıldı. Kuaför Serkan Özbilek ve arkadaşları tarafından organize edilen geceye İstanbul ve İzmir’ den de kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Renkli görüntülerin yaşandığı gecede Nil Çaçan ilk sahne alan isim oldu. Diyarbekir türküleriyle geceye ayrı bir hava katan Bedri Ayseli’ nin seslendirdiği türkülere halaylarla eşlik edildi.

Bedri Ayseli ve Radisson Blu mutfak şefi Mehmet Demir ‘in birlikte yaptığı düetle yeni bir cevher keşfedildi.

Davetlileri gülmekten kırıp geçiren Gülüm Şov’ un ardından Fulden Uras sahne aldı.

Gecenin son bombası sanat müziğinin güçlü sesi Haktan oldu.

 

Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Doç.Dr. Engin Ağaçkıran dostlarıyla birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Sanatçı dostlarıyla birlikte şarkılar söyleyen Doç. Dr. Engin Ağaçkıran bu alandaki yeteneğini de tescilledi. Engin bey’ in annesiyle birlikte yaptığı düet büyük alkış aldı. Gecenin ilerleyen vakitlerine kadar devam eden eğlencede Doç. Dr. Engin Ağaçkıran, davul çalarak halay çeken davetlileri coşturdu.

Gelenek haline gelen gecede dost ve arkadaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Doç. Dr. Engin Ağaçkıran; “Allah dostlarımın eksikliğini vermesin, onların varlığını bilmek ve yanımda olduklarını hissetmek benim mutluluk kaynağım” dedi.

                 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.