BELLONA ARANAN MOBİLYA YİNE CİRO BİRİNCİSİ OLDU

BELLONA ARANAN MOBİLYA YİNE CİRO BİRİNCİSİ OLDU
8 Nisan 2024 22:05
A+
A-

BELLONA’ nın başarısı, güvenilirliği ve tasarımındaki özgünlüğüyle her geçen gün daha da artıyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Bellona, evlerinize şıklık ve konfor getirmeye devam ediyor.

Yıllardır kaliteli ve şık tasarımlarıyla ev mobilyası sektöründe müşterilerine konforu ve estetiği bir arada sunan BELLONA ARANAN MOBİLYA, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde sektördeki lider konumunu bir kez daha kanıtladı.

BELLONA ARANAN MOBİLYA, yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde,  2023 yılında yine ciro birincisi oldu.

6 Mart gecesi Antalya Belek, Susesi Luxury Resort Hotel’ de düzenlenen Bellona ‘ nın Uluslararası Bayiler Toplantısında gerçekleşen ödül töreniyle farklı kategorilerde başarı gösteren bayilere ödülleri verildi.

Ödül törenine Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öksüzömer, CEO’ su Alpaslan Baki Ertekin, Bellona Bölge Bayii Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Karavil, marka müdürleri ile yurtiçi ve yurtdışı bayileri katıldı. Seçkin konukların bir araya geldiği tören boyunca keyifli sohbetlerin döndüğü etkinlik, unutulmaz anılarla son buldu.

2023 yılı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi ciro birincisi ödülü BELLONA ARANAN MOBİLYA’ nın oldu.

Ödülünü Bellona Bölge Bayii Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Karavil’ in elinden alan ARANAN MOBİLYA Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arancak ise yaptığı konuşmada emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını ifade ederek; ailesine, dostlarına ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

BELLONA ARANAN MOBİLYA Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arancak sözlerine devamla; 25 yıldır bayiliğini yaptığımız ve 2017 yılından beri değerli müşterilerimizin teveccühü ve ekip arkadaşlarımızın üstün gayreti ile sürdürmüş olduğumuz ciro birinciliğimizi, 2023 yılında da devam ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Başta bizleri tercih eden değerli müşterilerimiz ve ekip arkadaşlarımız olmak üzere emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Mobilya sektöründe yıllardır kaliteli ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanan BELLONA ARANAN MOBİLYA’ nın, bölgedeki en yüksek ciroya sahip olması, markanın başarısını ve güvenilirliğini kanıtlamaktadır. BELLONA ARANAN MOBİLYA, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla tercih edilen bir marka olmayı sürdürmektedir. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet veren BELLONA ARANAN MOBİLYA, bölge halkına kaliteli ve şık mobilya çözümleri sunmaya devam etmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.