Ege’nin Lezzet Rüzgârı Diyarbakır’da Esmeye Başladı!

16 Ekim 2020 23:30
A+
A-

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ NİNOVA AVM’ DE AÇILDI!

 

2012’den beri, insanımızın doğaya ve doğala olan özlemlerini giderebilmek için Ege’nin doğallığını ve lezzetlerini, Anadolu’ya taşıyan Alaçatı Muhallebicisi, ilk günkü heyecanla Diyarbakır’ daki ilk şubesini Ninova Park AVM’ de hizmete açtı.

Kendine has Ege Alaçatı mimarisi ve konforuyla, Ege’ye özgü lezzetleri Anadolu’ nun her köşesine taşıma hedefiyle hizmet ağını her geçen gün genişleten Alaçatı Muhallebicisi, Türkiye genelinde 34 ilde toplam 74 şube ile faaliyet gösteriyor.

2021 yılı için, yeni menü, müşteri dostu fiyat politikası ve yeni ürünleriyle birbirinden farklı kampanyaları hayata geçirmeyi amaçlayan marka,  müşteri memnuniyetini arttırmanın yanı sıra,  bölgesel ve kültürel farklılıkları ortadan kaldıran en önemli etkileşimlerden birinin de Anadolu’nun zengin mutfak kültürü olduğunu savunuyor.

Rengarenk  Mobilya  ve Bambi Yatak yatırımlarının ardından Alaçatı Muhallebicisi’ ni Diyarbakır’ a taşıyan Girişimci İşkadını Civan Ayzit Diyar Magazin’ e verdiği demeçte;” Türkiye’ nin güzide markalardan Alaçatı Muhallebicisi’ ni şehrimize getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Farklı alanlarda da yatırımlarımız oldu ama Alaçatı Muhallebicisi’ nin yeri çok ayrı bizim için. Öncelikle marka konsept olarak pembelerin, mavilerin, beyazların turkuazların hakim olduğu, her yerin çiçeklerle kaplı olduğu, oturduğunuz zaman Ege’ de bir sahil kasabasında çay kahve içiyormuşsunuz huzuru veren muhteşem bir alan oluştu. Dolayısıyla bizim için gelen misafirlerimizden bu dönütleri almak huzur bulduklarını söylemelerini dinlemek, şehrin yorgunluğundan, stresinden kaçıp bir bahçede huzurlu bir şekilde rüzgârı koklamak herkesin hoşuna giderek yaptığı bir aktivite oldu. Tüm ürünlerimiz ev yapımı, kullanılan tüm malzemelerimiz doğal. Fabrikasyon ve katkı maddeli ürünler yok. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla tüketebileceğimiz, çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz ürünler. Şimdiye kadar gelen tüm misafirlerimiz çok olumlu geri dönüşlerle çok güzel yorumlarla bizleri gururlandırdılar. Umuyoruz ki bundan sonrası da böyle devam eder,” dedi.

Günün her saati eşsiz lezzetleriyle gerçek bir Ege esintisi yaşayabilirsiniz.

Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menü içeriği ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan Alaçatı Muhallebicisi’ nde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde, Ege’nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı’nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.