Ercan Burger Diyarbakır Şubesi hizmete açıldı; ”yemediğimizi yedirmiyoruz”

30 Mart 2022 15:43
A+
A-

Türkiye ve Ortadoğu’ nun en büyük yerli zincir burger markası Ercan Burger, şube ağını gün geçtikçe büyüterek küresel markaların pazar payını daraltmaya devam ediyor. Rusya pazarına girme aşamasındaki Ercan Burger, işletme sahibi genç girişimci iş insanı Agit Memiş ve işletmeci Furkan Yiğiz ile Diyarbakır, Batman ve Isparta şubelerini birlikte hizmete açtı. Diclekent villaları Medya kavşağında konumlanan Ercan Burger Diyarbakır şubesinin açılışına çok sayıda davetlinin yanı sıra Ercan Burger lezzetlerini merakla bekleyen burgerseverler de yoğun ilgi gösterdi.

Ercan Burger Diyarbakır şube açılışına bizzat katılan Ercan Burger firma sahibi Ercan Narinç Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada; “Ercan Burger markamız Nevco Holding çatısı altında altı markadan biri. Şu anda 100’ e yakın şubemiz var. Türkiye’ nin en büyük yerli burger markası olmakla birlikte, Ortadoğu’ nun da en büyüğü. Bildiğiniz üzere şu anda Rusya pazarından Amerikan menşeli burgerler çekildi. Onun yerini biz doldurmak için şu an adımlar attık. Rusya’ dan gelen heyetlerle görüşmeler yaptık. İnşallah yakın bir zamanda bütün Rusya’ yı ve Ortadoğu ile Avrupa’ nın belli noktalarını Ercan Burger markasıyla tanıştıracağız. Sadece Türkiye markası olmak için değil, tüm coğrafyamızın ve daha sonra tüm dünyanın markası olmak üzere yola çıktık. Bunun için bize 3-5 yıl bir zaman gerekecek ama Allah’ ın izniyle başaracağız” dedi.

 

Ercan Narinç, Ercan Burger markasının kısa sürede büyümesine ilişkin sorumuza; “Ercan Burger’ in bu kadar büyümesinin sebepleri; bir, yemediğimizi yedirmiyoruz kesinlikle. İki, makul fiyatlarla satmaya özen gösteriyoruz. Üç, bayilerimiz kazanıyor. Lezzetlerimizi Diyarbakır’ la buluşturmakta geç kaldığımız için özür diliyorum. Doğu’ nun Paris’ i Diyarbakırlıları şubemize bekliyoruz” şeklinde cevap verdi.

İşletme sahibi genç girişimci iş insanı Agit Memiş konuşmasında;” restoran sektörüne yeni bir soluk getiren, sektörün öncü, güvenilir ve en büyük yerli markası Ercan Burger’ in Isparta, Batman ve Diyarbakır şubelerini hizmete açmakla mutluyuz. Hamburger köftelerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor, özel baharat ve kurutulmuş sebzelerden oluşan özel formülüyle yüzde 100 doğal, doyurucu ve sağlıklı. Hamburger ekmeğimiz de çok hafif ve özgün bir tada sahip. Ercan Burger’ in lezzetini tattıktan sonra başka markaya yönelmeyen bir müşteri kitlesi var. Açık mutfak ilkesiyle hijyen standardımız üst düzeyde. Tüm Diyarbakırlıları bu lezzeti tatmaya davet ediyorum” dedi.

İşletmeci Furkan Yiğiz, ise yakın zamanda Batman merkezli kendi markaları olan ve farklı konseptiyle ön plana çıkan The Black Cafe, Nargile ve Oyun Salonu’nu Ercan Burger ‘in üst katı ve teras katında hizmete açacaklarının müjdesini verdi.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.