Şükran Dikici; “3 seansta çatlaklarınıza, kırışıklıklarınıza son!

Şükran Dikici; “3 seansta çatlaklarınıza, kırışıklıklarınıza son!
A+
A-
04.05.2019

Güzellik uzmanı Şükran Dikici ile 50 metrelik yolda bulunan Altınvarak Estetik ve Güzellik Salonu’ nda uyguladıkları öne çıkan güzellik uygulamaları hakkında konuştuk. Sadece bayanlara değil erkeklere de hizmet verilen salonda ilginizi çekeceğini umduğumuz konuları sizinle paylaşıyoruz.

D.M: Şükran Hanım, kısaca kendiniz ve işletmeciliğini yaptığınız Altınvarak Estetik ve Güzellik Salonu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Şükran Dikici: Evli, üç çocuk annesiyim. Güzellik uzmanıyım. 11 yıllık iş hayatımı güven üzerine kurdum ve her zaman empati kurarak adım atmaya çalıştım. Bütün güzellik salonlarında yapılması gereken bütün işlemler; Lazer epilasyon, ozon terapisi, cilt bakımı,  bölgesel zayıflama, soğuk lipoliz, lenf drenaj, mezoterapi, iğneli epilasyon gibi işlemler salonumuzda mevcut. Yani 11 yıldır var olan profesyonel bir salon, yeniliklere açık bir güzellik salonu. Yaptığımız bütün işlemlerin eğitimleri tamamıyla alınmış olarak yapılmaktadır. Kullandığımız cihazlar olsun, yaptığımız işlemler olsun kalite ekseninde çalışmaya devam ediyoruz. Bunların dışında bütün güzellik salonlarında kullanılan cihazların ve lazer cihazların da bölge bayiliğini yapıyor eğitimlerini de veriyoruz. Salonumuzda güzellik uzmanlarımız, diyetisyenimiz ve hemşirimiz ile birlikte çalışmaktayız.

D.M: Salonunuzda yapılan uygulamalar ve kullandığınız ürünler hakkında neler söylemek istersiniz?

Şükran Dikici: Salonumuzda zayıflama, laser epilasyon, ozon terapi, hücre yenileme, hydrafacial derinlemesine cilt bakımı,  leke ve akne tedavisi, yara izi (skar) tedavisi, kıl tekniğiyle kaş uygulamaları, düşen kaşı toparlama, dermapen, karbon peeling, kirpik (lifting) uygulamaları profesyonel olarak yapılıyor. En büyük problemlerden biri  olan yara izi (skar) tedavisinde insanlar bundan sonuç alamazken biz üç seansta bazen %80 bazen % 90 sonuç alabiliyoruz.

Kullandığımız cihazlarımızın son sistem özelliklere sahip olması ve profesyonel uygulamalarımız neticesinde bütün işlem ve uygulamalarımızda çok kısa sürede olumlu sonuçlar almaktayız.  Zaten bizim farkımız burada. Örneğin, normalde bir cilt bakımı çok basit görünür ama bir cilt bakımında dahi müşterimiz buradan çıktıktan sonra bir hafta sonra teşekkür için gelebiliyor, neden? Çünkü hem kullandığımız cihazlarımız hem de ürünlerimiz çok kaliteli. Botoks etkili mezoterapi ürünlerimiz var mesela. Fiyat olarak biraz daha yükseğiz çünkü kullandığımız ürünlerimiz fiyat olarak çok yüksek. Güzellik salonu güzellik uzmanlığı demek bütün işlemlerde sonuç almak demektir. Yani zaten farkının da bu olması gerek. Müşteri buraya gözü kapalı gelip gitmeli. Müşterilerimiz buradan en az altı yedi yaş gençleşmiş olarak çıkıyor.

D.M: Salonunuzda özellikle sizi farklı kılan, ön plana çıkan uygulamalar neler? Bu uygulamalar hakkında bilgi verebilir misiniz?

Şükran Dikici: Bayanların en fazla muzdarip olduğu, en sıkıntılı şey çatlak tedavisi ve laser epilasyon. Normalde tedavisi olmayan, kilo alma verme sonucu vücutta oluşan çatlak ve kırışıklık tedavisinde en son teknoloji ürünü dünyaca ünlü Striort cihazıyla ve ilk seansta %60 ile 80 arasında çatlak tedavisinde sonuç alıyoruz.

D.M: Striort nedir? Biraz detaylandırabilir misiniz?

Şükran Dikici: Striort, Latin Amerika’da Brezilya menşeli 250 binden fazla başarılı sonuca imza atan bir yeni nesil çatlak onarım metodudur. Uygulanan tek bir seans Striort ile cilt çatlaklarını %80’e kadar azaltabilmekteyiz. Deri yırtığı olarak tanımlanan vücut çatlaklarının barındırdığı kolajeni ortamoleküler bir sistem ile yeniden canlandırma temeline dayanan Striort tedavisi iğne, kesi ya da lazer gibi içermiyor. İnvaziv ve cerrahi bir yöntem olmayan çatlak tedavisi metodunda özel bir vakum sistemi kullanılmaktadır.

D.M: Salonunuzda bölgesel incelme ve zayıflama uygulamalarında kullandığınız Soğuk Lipoliz nedir? Nasıl çalışır?

Şükran Dikici: Diyet ve egzersiz yoluyla tüm çabalarınıza rağmen inatla zayıflatamadığınız bölgesel yağlarınızdan Soğuk Lipoliz ile kurtulabilirsiniz. Hasta memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğu bir yağ dondurma prosedürü olan Soğuk Lipoliz ile FDA onaylı, cerrahi yöntemler olmadan kalıcı ve çok hızlı şekilde zayıflamak mümkün. Soğuk Lipoliz uygulamasında cildin altındaki yağ hücreleri hassas bir şekilde kontrollü soğutma ile kristalize edilir, dondurulur. Kısa zaman içinde vücudunuz bu dondurulan yağları işler ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır. Tek seansta Soğuk Lipoliz’ le 7-12 cm arasında incelme sağlıyoruz.

D.M: Güzellik salonunuzda erkeklere yönelik hizmetleriniz var mı?

Şükran Dikici: Sabah sekiz otuzdan akşam yediye kadar bayanlara, akşam yediden sonra on iki bire kadar da baylara, uzmanımız, diyetisyenimiz ve hemşirimiz ile birlikte salonumuzda hizmet veriliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.