Vegas SPA ile havanız değişsin!

Vegas SPA ile havanız değişsin!
13 Nisan 2022 17:28
A+
A-

Günümüzde bir yaşam şekli haline gelen Spa & Wellness artık lüks olmaktan çıkıp, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ihtiyaç haline geldi. Şehir yaşamının yoğun iş temposunda, fiziksel ve mental yorgunluk, stres ve mutsuzluk gibi sorunlarla adeta boğuşan insanların stresten kaçmak, rahatlamak ve yenilenmek için “Day SPA” merkezlerine ilgisi gün geçtikçe artıyor.

İnsanımızın bu ihtiyacına kaliteli bir hizmet sunmak adına Türkiye’ nin en büyük, en lüks ve en hijyenik SPA Center’ ı olarak Adliye yanı Karakoç Plaza altında hizmete giren Vegas SPA, alanında eğitimli kadrosu ve terapistleriyle sunduğu hizmet yelpazesiyle konuklarını dinlendirici ve kişiye özel deneyimler yaşatan rahatlatıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

Vegas SPA geleneksel Türk hamamı bakımları ve kese uygulamalarıyla cilde nefes aldırırken, dinlendirici bir arınma ile ruhsal ve bedensel dinginlik yaşatıyor. Saunasıyla stresten ve vücudunuzdaki toksinlerden arındırıp, dinlenmiş ve yenilenmiş hissettiriyor. Yoğun buhar banyosuyla tüm yorgunluklarınızı geride bırakıp, uzman masör ve masözler tarafından yapılan masajlarla bedensel ve ruhsal yorgunluklarınızdan arınarak yenilenmenizi sağlıyor.

Bedensel, duygusal ve mental iyilik halinize odaklanan Vegas SPA, dingin ve dinç bir yaşam tarzı vadediyor.

Diyar Magazin’e konuşan Vegas SPA işletme ortağı Aziz Kurt; “Türkiye’ nin en büyük SPA Center’ ını Diyarbakırlıların hizmetine sunmuş olmanın gururunu yaşadığımızı ifade etmeliyim. Adı olumsuzluklarla anılan bir sektörde hizmet vermenin zorluklarını ve bize yüklediği ahlaki sorumluluğun farkında olarak öncelikle konuklarımızı, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlayacakları bir terapi yolculuğuna çıkarmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla konuklarımıza baştan ayağa kadar kendilerini rahatlıkla teslim edebilecekleri hijyenik bir ortam oluşturduk. Çünkü Spa’ nın en önemli kuralı hijyendir” dedi.

Masaj fiyatlarının piyasa ortalamasına göre uygun olduğuna dikkat çeken Aziz Kurt sözlerine şöyle devam etti;” Tesisimizde sauna, Türk hamamı, buhar odası bulunmakta ve alanında eğitimli ve sertifikalı masör ve masözlerle aromatik masajlar, tedavi içerikli masajlar, arınma terapileri uygulamaktayız. Vegas SPA’ da sadece bireylere değil, aileler için de vip olarak düzenlediğimiz özel odalarımızda gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz konforlu bir ortam hazırladık.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.