Kaplan ve Yılmaz Ailelerinin mutlu günü!

Kaplan ve Yılmaz Ailelerinin mutlu günü!
28 Ağustos 2022 12:57
A+
A-

Melis ve Ferhat Kaplan çifti görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi

Bismil eşrafından, tarım sektöründe faaliyet gösteren siyasetçi ve iş insanı Latif Kaplan, oğlu Ferhat Kaplan’ a görkemli bir düğün töreni düzenledi. Meryem & Latif Kaplan çiftinin oğulları Ferhat Kaplan, Şükriye & Fuat Yılmaz çiftinin kızları Melis Yılmaz ile Dicle Nehri kıyısındaki Yaşar Biliz Kır Düğünü alanında gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler.

Diyarbakır ve Bismil’ in tanınan ve sevilen isimlerinden siyasetçi ve iş insanı Latif Kaplan’ ın bu mutlu gününde sevenleri ve akrabaları mutluluğuna ortak oldular. Yaklaşık dört bin kişilik kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün, akrabaların yanı sıra, iş ve siyaset camiasından isimleri buluşturdu.

Dünürler Latif Kaplan ve Fuat Yılmaz davetlileri karşılayarak, yakından ilgilendiler. Diyarbakır’ ın folklorik ögeleri haline gelen Xalé Kemal ile Bismil’ in “Gulo” su Gürsel Nergiz, sergovend ve serpeşi olarak performanslarıyla davetlilere görsel bir şölen sundular.

HDP’ ye yakınlığıyla bilinen iş insanı ve siyasetçi Latif Kaplan’ ın bu mutlu gününde, Diyarbakır ve Bismil HDP il yöneticileri de düğüne katılım sağladılar. HDP Diyarbakır il yönetiminden “Seyda”, davetlilere Kürtçe hitap ederek gelin ve damada mutluluklar diledi.

Gelin ve damat, folklor ekibinin erbane şovuyla dans pistine gelerek ilk danslarını yaptılar. Melis Yılmaz ve Ferhat Kaplan çiftinin nikâh töreni, davetlilerin zılgıtları ve havai fişek gösterisiyle ayrı bir coşkuya dönüştü.

Melis ve Ferhat Kaplan çiftinin pasta kesiminde damadın babası ve amcaları da eşlik ettiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde, damadın babası Latif Kaplan halayın başına geçerek sergilediği performansıyla mutluluğunu yansıttı. Gecenin sonunda davetliler Melis ve Ferhat Kaplan çifti ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Diyar Magazin Ailesi olarak, Melis ve Ferhat Kaplan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.