LİLA KOZMETİK’ TEN MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

3 Kasım 2020 23:18
A+
A-

17 yıl önce Diyarbakır’ dan başlayan başarı yolculuğunun bugün geldiği noktada, global kozmetik pazarında lider bir dünya markası olan Lila Cosmetics, Diyarbakır OSB’ deki fabrikasının yeni binasının açılışını çalışanlarıyla birlikte düzenlenen şık bir organizasyonla kutladı.

Çalışanların motivasyonunu en üst düzeyde tutmayı ilke edinen Lila Kozmetik’ in modern üretim tesisinde, üretim ve dinlenme alanlarından restoranına, yönetim birimlerinin mimari ve dekorasyonundan dış çevre peyzajına kadar yenileme çalışmaları yapıldı.

Avrupa ve Ortadoğu’ nun en güzel ve en şık kozmetik fabrikalarından biri olan Lila Kozmetik fabrikasının açılışında çeyrek altınlardan, beyaz eşyaya ve cep telefonlarına kadar pek çok hediyeden oluşan büyük çekilişte kura çekimini Lila Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Cansız ile çocukları ve üst düzey yöneticiler yaptılar.

Kura çekiminin ardından çekilen hatıra fotoğrafında ödül kazanan personellerin mutluluğu yüzlerine yansıdı. Big Bando ekibinin sahne aldığı etkinlikte birbirinden güzel ve renkli görüntüler ortaya çıktı.

“Mutlu çalışan, mutlu firma” ilkesiyle 400’ ü aşkın çalışanını üst düzeyde motive etmeyi, başarısının sırrı olarak gördüğünü belirten Lila Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız, Diyar Magazin’ e; “bir Diyarbakır çocuğu olarak şehrimize yaptığımız yatırımla burada kalmaya devam edeceğiz. Kendimi çalışanlarımın yerine koyuyorum. Burada bu kadar saat çalışıp, yorulup neler hissettiklerini anlamaya çalışıyorum. Böylece onlar için koşulları düzeltmeye çalışıyoruz. İnsanları nasıl mutlu edebileceğimizi düşünüyoruz. Küçük jestlerle, bugünkü gibi etkinliklerle hediyeler vererek onları mutlu etmeyi amaçlıyoruz, bu onların hakkı” diye konuştu.

Lila Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye saç boya ihracatının yüzde 40’nı tek başına 31 ülkeye ihracat yaparak gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin tanıtımına ve ekonomisinin gelişimine ek olarak, marka olarak varlığımızı sürdürdüğümüz ülkelerin ticari hayatında da etkin rol oynuyoruz. Yıllık, 50 milyon entegre dolum kapasitesine sahip makina parkıyla, yüksek teknoloji otomasyon sistemlerimizle ambalaj üretiminden dolum aşamasına kadar hassas kontrollerle ürettiğimiz saç renklendirme ve bakım ürünleriyle, ulusal ve uluslararası pazarlarda, ev tüketiminin yanı sıra, profesyonellerin de tercih ettiği markalar sunuyoruz. Ürün yelpazemizi genişleterek, Lil’afix ve Sea Color ürünleri ile profesyonellere, Maxx ve Viored ürünleri ile de market tüketimi ve son kullanıcıya hitap ediyoruz. Alınan yerli ve yabancı sertifikalarla, Lila Kozmetik, emin adımlarla büyümeye ve global düzeyde sektör liderliğine yürüyor.”

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.