“Sanayi fiyatına yetkili servis güvencesi” MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE

11 Temmuz 2021 02:59
A+
A-

“Sanayi fiyatına yetkili servis güvencesi” MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE

 

MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE, araç sahiplerine ve filo yöneticilerine, her marka ve modelde otomobil ve hafif ticari araçların ekonomik ve güvenli kullanım ömrünün uzatılması açısından hayati öneme sahip bakım, onarım, lastik ve jant, yağ ve motor sıvısı değişimleri, araçlar için estetik, detaylı temizlik gibi profesyonel servislerde, alınan hizmetin kalitesinden maliyetine her noktada güven sunan bir markadır.

Tüketicinin “Sanayinin uygun fiyatı” ve “yetkili servis güvencesi” arasındaki ikilemini ortadan kaldırmak amacıyla, güvenilir, meslek erbabı otomobil servislerini, bir kurumsal güvence çatısı altında birleştiren MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE, yurt genelinde güvenilir hizmeti, güvenilir maliyetlerle alabileceğiniz bakım ve onarım servisleri ağıdır.

Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve işin sürekliliği için bunu temel şart olarak gören MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE, bayisi olan servislerden alınan hizmetlerde ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli, yedek parça ve onarım işçiliğini kapsayan Garantili Servis hizmetleri garantisi sunmaktadır.

 

MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE bayisi servislerde her marka ve modelde otomobil ve hafif ticari araçlar için bakım, onarım ve diğer hizmetler uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında ve TSE normlarında garantili yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir. Günümüz otomobil teknolojilerindeki sürekli gelişimin, servislerdeki hizmet kalitesi ve bilgi birikimine yansıması için düzenli saha eğitimleri gerçekleştirilmektedir.

MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parça tedariği için, kalitesini hem müşteri gözünde hem de hukuken kanıtlamış ve yıllarını bu işe adamış markalarla iş ortaklığı yapmaktadır.

MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE servislerinde yapılan faaliyetler 1 yıl garantilidir.

MY YAŞARLAR OTOMOTİV AUTOGROUPPE servislerinde Garantili araçların bakımları aracın servis garantisini bozmadan yapılmaktadır

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.