Güzel günler göreceğiz!

15 Kasım 2017 20:15

Amed’ in aynası Diyar Magazin, şehrin güzel haberlerini yansıtmaya devam ediyor. Sayfalarımızdan da görebileceğiniz gibi açılışlar bu aya damga vurdu. Bunlar bizim yetişebildiklerimiz. Öbür yandan yetişemediklerimizin sayısını siz hesab edin. Bir yandan konserler, bir yandan yeni açılışlar, bir yandan diğer etkinlikler şehrin hareketliliğini ortaya koyuyor. Elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz.
Sosyal hayatın tam içinde olmakla birlikte şehrin diğer kesimlerinde neler olup bittiğinin haberini almak için gazetemizin yeni sayısını dört gözle bekleyenlerin olduğunu bilmek mutluluk verici.
Görüştüğümüz iş adamlarından Diyar Magazin’ in vizyonuna ve şehrin sosyal yaşamına olumlu katkılarına ilişkin dönütler almak da bir o kadar keyif veriyor bizlere.
Sayfalarımızın gün geçtikçe arttığını fark ediyorsunuz umarım. Bu, şehirdeki sosyal hareketliliğin ve ekonomik iyiye gidişin bir göstergesi olarak yorumlanabilir. Çünkü sayfalarımızı şehirdeki etkinliklere göre belirliyoruz. Az yazı çok görsellikle hedefe ulaşma gayretindeyiz. Görsellik deyip te geçmeyin; bir fotoğraf bazen sayfalarca yazıdan veya konuşmadan daha etkilidir.
Bazılarınızın, hayal mi görüyorsun?  En basiti akaryakıta gelen gündelik zamlardan da mı haberin yok? Dediğini duyar gibiyim. Bunları görmediğimizden değil, sadece bardağın dolu kısmını görmeye ve toplum olarak en çok ihtiyacımızın olduğunu düşündüğümüz olumlamalara katkı sunmaya çalışıyoruz. Kişisel olarak ümidini diri tutmanın önemini çok yakından bilen biri olarak, toplumumuzun da  ümidini diri tutmanın geleceğimiz için öneminin farkındayım. Unutmayın, ümidini kaybeden her şeyini kaybetmiştir.
Güzel günler göreceğiz… Bunu inanarak söylüyorum.
Sevgiyle kalın. Anın kıymetini bilin. Ve sevdiklerinize, onları sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin.
Hacı DALGIÇ

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.