EBRU TOK ÖZEL; ’Bütün estetik uygulamalarda son teknoloji ürünleri kullanıyoruz’

EBRU TOK ÖZEL; ’Bütün estetik uygulamalarda son teknoloji ürünleri kullanıyoruz’
19 Aralık 2021 18:17
A+
A-

EBRU TOK ÖZEL; ’Bütün estetik uygulamalarda son teknoloji ürünleri kullanıyoruz’

Ebru Güzellik Salonu Kurucusu ve işletmecisi Ebru TOK ÖZEL girişimci kişiliği ile fark yaratan başarılı işlere imza atıyor. Sağlık ve estetik alanında nitelikli bir hizmet veren Ebru Güzellik Salonu’ nda doktor tarafından gerçekleştirilen medikal estetik uygulamalarında son teknoloji ürünler kullandıklarını belirten Ebru TOK ÖZEL ile son dönemde çok rağbet gören botoks, mezoterapi, göz altı ışık dolgusu ve dermapen leke tedavisi uygulamalarını Diyar Magazin okurları için konuştuk.

D.M: Ebru Hanım bize öncelikle Ebru Güzellik Salonu olarak bünyenizde ne tarz uygulamalar yaptığınızdan bahseder misiniz?

Ebru TOK ÖZEL: Güzellik salonumuzda kuaför hizmetlerimizin yanı sıra anlaşmalı olduğumuz doktorumuz tarafından gerçekleştirdiğimiz medikal estetik uygulamalarını da başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Bütün estetik uygulamalarda son teknoloji ürünleri kullanıyoruz. Lazer epilasyondan tutun da yeni nesil dolgulara kadar birçok yeni ürün ve uygulama var.

D.M: Botoks uygulaması hakkında neler söylemek istersiniz?

Ebru TOK ÖZEL: Botoks, daha çok yüzdeki kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesinde kullanılan en etkili ve basit bir yöntemdir. Yüz bölgesinde yılların geçmesiyle belirginleşen mimik çizgilerinin neden olduğu kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan botoks ile daha genç görünmek mümkün. Botoksun tecrübeli uzman hekimler tarafından steril ortamlarda uygulanması gerekir.

D.M: Salonunuzda başarıyla gerçekleştirdiğiniz uygulamalardan biri olan mezoterapi hangi durumlarda yapılır?

Ebru TOK ÖZEL:  Yüz, saç ve vücutta başarıyla gerçekleştirdiğimiz kozmetik bir işlem olan mezoterapi uygulamaları, ayrıca sedef, egzema, saç hastalıkları gibi dermatolojik hastalıkların tedavisinde de güvenle kullanılmaktadır. Uygulamada cildin ihtiyaçları belirlenerek kişiye özel karışımlar hedeflenen deri altına enjekte edilir. Cildi toksinlerinden arındırma, gençleştirme, cilt tonlama ve cilt kırışıklıkları tedavisinde de güvenle kullanılan bir tedavi yöntemi olan mezoterapi ile yapılandırıcı madde içeriği sayesinde çok kolay ve etkili bir şekilde daha nemli ve ışıltılı bir cilde kavuşmak mümkün.

D.M: Göz altı morluklarına yönelik yaptığınız göz altı ışık dolgusu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ebru TOK ÖZEL: Göz altı ışık dolgusu, göz altındaki morluk ve karartıların görünümünün iyileştirilmesinde, kırışıklıkların, çöküntü ve sarkmaların giderilmesinde kullanılan bir dolgu işlemi yöntemidir. Dolgu maddesinin içeriğindeki hyalüronik asit maddesi sayesinde göz altındaki derinin renginin açılmasını sağlanarak göz altı daha aydınlık ve daha parlak bir görünüme kavuşmaktadır.

D.M: Cilt lekelerine yönelik dermapen uygulamalarını da başarıyla gerçekleştirdiğinizi biliyoruz.

Ebru TOK ÖZEL: Evet, oldukça hassas yapıda olan cildimizde ortaya çıkabilen güneş lekesi, gözenekler, sivilceler, ince çizgiler ve lekelerden kurtulmak mümkün. Salonumuzda anlaşmalı olduğumuz doktorumuz tarafından cihaz yardımı ile uygulanan dermapen tedavisi ve sonrasında devam edilecek olan düzenli cilt bakımı ile sivilce lekeleri, güneş lekeleri gibi durumlardan cildinizi arındırabilirsiniz. Cildin kendini yenilemesini sağlayan dermapen, cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden uygulanan bir işlemdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.