BELLAGARDEN’ DA ŞIK DÜĞÜN!

26 Ağustos 2020 23:26
A+
A-

Büşra Nur Aslanhan ile Murat Şakar, şık bir düğünle dünya evine girdi.

Bella Garden Kır Düğün Alanı’ nda düzenlenen törene Aslanhan ve Şakar ailelerinin yakın dost ve akrabaları katıldı. Volkan gösterisi eşliğinde, alkışlar ve zılgıtlarla gelin yolunu geçerek alana giren çiftin heyecanı ve mutluluğu gece boyunca gözlerinden okundu.

Ahmet Aslanhan, Ümit Demirci, Özkan Şahin ve Erhan Dağ şahitliğinde nikâhları kıyılan çift, ilk danslarını muhteşem bir görsel şov eşliğinde yaptılar.

Pasta kesimi seremonisinde damadın ağabeyi Bella Rossa Gelinlik firma sahibi Servet Şakar, volkanlarla süslenmiş düğün pastasının her katına para takarak düğün törenlerinde bundan sonra sıklıkla göreceğimiz bir uygulamaya imza attı.

Genç çift canlı müzik eşliğinde dans ederek bol bol eğlendiler. Eğlencenin sona ermesinin ardından gelin ve damat yakın akrabaları ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Damadın kız kardeşi Sinem Şakar ile ağabeyleri Servet ve Mirhat Şakar Diyar Magazin Youtube kanalına duygularını paylaşmayı ihmal etmediler.

Bella Garden Kır Düğün Alanı işletmecisi müzmin bekâr Mirhat Şakar sırasını kaybetmenin üzüntüsüne rağmen “darısı başıma diyerek” gelecek için umutlu konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.