Güzel ve sağlıklı eller için “protez tırnak”

Güzel ve sağlıklı eller için “protez tırnak”
19 Ağustos 2019 23:10
A+
A-

Dünyada ve Ülkemizde estetik açıdan yayılmaya başladığı günden bugüne, “protez tırnak” artık sadece güzelliğin değil, sağlığın da hizmetinde…

Tırnakları uzamayan, çabuk kırılan ya da uzun tırnak seven hanımların çok rağbet ettikleri bir yöntem olan protez tırnak uygulamasının Diyarbakır’ da bilinen ismi Hilal Bayka,  protez tırnak konusunda dikkat edilmesi gerekenleri Diyar Magazin’ e anlattı.

Kendi adıyla 50 metrelik yolda hizmete açtığı Hilal Bayka Protez Tırnak ve Kuaför Salonu işletmecisi ve makyaj sanatçısı Hilal Bayka; Maniküre vakti olmayan kadınlar, tırnaklarını yeme alışkanlığı olanlar ve tırnak yapısı çok kırılgan olan kadınlar için tam bir çözüm yolu olan protez tırnak uygulamasının genellikle takma tırnak uygulaması ile karıştırıldığını söyledi. “Protez tırnak, var olan bir tırnağın üzerine yapılan işlemdir. Protez tırnak çok doğal görünmek ile birlikte, kendi tırnağımızdan kırk kat daha güçlü ve kırılma olasılığı daha az olup uzman kişilerce doğru ürün kullanımıyla birlikte tırnağınıza zarar verme olasılığı da yoktur.

Hilal Bayka;  protez tırnakla, tırnakların daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağladıklarını ifade ederek, “tırnaklarınızda istemediğiniz bir görüntü ya da şekil bozukluğu var ise protez tırnaklar ile bu kötü görüntüden kurtularak ellerinizde güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Protez tırnak uygulaması yapılacağı zaman tırnağınıza koruyucu bir madde sürüldükten sonra işleme başlıyoruz. Bu koruyucu madde sayesinde protez tırnak uygulaması kendi tırnağınıza zarar vermez” dedi.

Hilall Bayka, protez tırnak uygulaması hakkındaki sözlerine şöyle devam etti; “boyu ve şekli, yaptıracak kişinin isteğine göre uygulanır. Bakım süresi iki ile üç hafta arasında kendi tırnağınızın uzama süresine göre de değişir. Natural veya kalıcı oje ile çok rahatlıkla kullanılabilir. Sadece bayanlarda değil erkek misafirlerimizde de tırnak yeme tedavilerinde veya şekil bozukluklarını gidermede kesin ve başarılı sonuçlar almaktayız. Özellikle çalışan bayanların yanı sıra beylerin de hayatını kolaylaştıran bu yöntem büyük rahatlık sağlamaktadır.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.