Bu hikâye burada bitmez! TURUNCU GURME ile hedef Türkiye!

10 Eylül 2021 19:25
A+
A-

Bu hikâye burada bitmez! TURUNCU GURME ile hedef Türkiye!

1970 yılında Sürgücü Gıda olarak başladığı hizmet yolculuğunda müşterilerine her zaman kuruyemişin en taze halini sunmayı misyon haline getiren ve 2018 yılından itibaren ticari hayatına yenilenen konseptiyle devam etme kararı alan TURUNCU KURUYEMİŞ, hizmet kalitesiyle İlimiz ve bölgemizde marka bilinirliği en yüksek firmalar arasında gösteriliyor.

Bölge coğrafyasının özgün tatlarını hiç bozmadan yurt içi ve yurt dışındaki tüketicilere ulaştıran TURUNCU KURUYEMİŞ arz talep ilişkileri içinde kapasitesini her yıl daha da artırıyor. Doğal, sağlıklı ve güvenli gıda hizmetiyle kaliteden ödün vermeden her geçen gün üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam eden TURUNCU KURUYEMİŞ, yeni konsepti TURUNCU GURME’ yi Urfa yolu üzeri 3. Sanayi karşısı Star Office altında hizmete açtı.

TURUNCU KURUYEMİŞ ve TURUNCU GURME Kurucusu Oktay Demir ve Eşi …… ev sahipliğinde gerçekleşen şık bir kokteyl ile hizmet vermeye başlayan TURUNCU GURME’ nin açılışına Diyarbakır Vali Yardımcısı Ömer Coşkun, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, OSB Başkanı Mustafa Fidan, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, DTSO, OSB ve DESOB Yönetim Kurulu üyeleri ile iş camiasından pek çok davetli katıldı. Big Bando’ nun müzikleriyle renk kattığı açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Konuklar ilerleyen saatlere kadar bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

TURUNCU KURUYEMİŞ ve TURUNCU GURME Kurucusu Oktay Demir, Diyar Magazin Youtube Kanalı’ na verdiği demeçte; TURUNCU GURME’ nin marka yolculuğu, kısa zamanda gerçekleşen büyüme ve gelecek hedeflerine dair açıklamalarda bulunarak, gelinen noktada 7 şube ve 80 kişilik genç, dinamik ve güçlü bir kadro istihdamıyla yakın gelecekte tüm Türkiye’ de franchising sistemi ile şube ağını genişleteceklerinin müjdesini verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.