Uzman Estetisyen Bahar Dönen iddialı konuştu; ”Tek seansta incelmeyi garanti ediyoruz! Olmazsa ücret almıyoruz”

9 Kasım 2020 01:36
A+
A-

Diyarbakır’ da İlk ve Tek Rasping Cihazı Bahar Dönen Güzellik Salonu’nda

Yaklaşık üç yıldır hizmet verdiği zayıflama sektöründe başarılı çalışmalarıyla tanınan Uzman Estetisyen Bahar Dönen kendi adıyla Mahabad Bulvarı Mega Arslan Plaza Cadde75 Office A Blok 5. Kat No: 28 de açtığı güzellik salonunu yakın aile çevresi ve dostlarının davet edildiği şık bir kokteyl ile hizmete açtı.

İkramlıklar eşliğinde sohbet etme fırsatı bulan davetlilere Uzman Estetisyen Bahar Dönen tarafından, salonda sunulan hizmetler hakkında bilgi verildi.

Bahar Dönen Güzellik Salonu’ nda; Lazer epilasyon, Rasping Bölgesel İncelme, Kirpik Lifting, Mikroblading, Cilt bakımı, Çatlak onarımı, Koltuk altı ve genital bölge ile diz kapağı beyazlatma işlemleri yapılıyor.

Diyar Magazin’ e konuşan firma sahibi Uzman Estetisyen Bahar Dönen; “Diyarbakır’ da ilk ve tek Rasping cihazını bulunduran güzellik salonu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tek seansta 2 ila 8 cm arası incelmeyi garanti ediyoruz. Eğer ilk seansta incelme olmazsa sizleri misafirimiz olarak ağırlayıp hiçbir ücret almadan uğurluyoruz. Çıkın, çıkın gelin! Hepinizi bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.