“Kazananlar Şehri” Wins Town AVM Açıldı

“Kazananlar Şehri” Wins Town AVM Açıldı
15 Nisan 2023 01:43
A+
A-

Diyarbakır’ın ilk açık hava Alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan “Kazananlar Şehri” mottosuyla ses getiren Wins Town AVM resmi açılışını gerçekleştirdi.

55 Bin Metrekare üzerinde, 26 bin metrekare kiralanabilir 112 mağazası ile Diyarbakır’da ilk olan Wins Town AVM Diyarbakır’ın tanınan simalarıyla kurdeleyi kesti.

“600 Bin Ziyaretçi Bekliyoruz”

Kurdele kesiminde konuşan Wins Town A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Karakoç, 400 milyon Türk Lirası yatırımla hayata geçirdiklerini ifade ederek, yaklaşık olarak 2 bin kişiye istihdam sağlayacaklarını, ayda 600 bin ziyaretçi ağırlamayı ve bu sayıyı ilerde çok daha büyük sayılara ulaştıracaklarını hedeflediklerini söyledi.

“Çarşı Kültüründen Esinlenerek Tasarlandı”

Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Akçay ise; Çarşı mimarisinden ve çarşı kültüründen esinlenerek tasarlandığını, Diyarbakır’ın yanı sıra, Ortadoğu ve Bölge İllerinden gelecek tüketicilerin de ilgi göstermelerini beklediklerini belirtti.

55 Bin Metrekare üzerinde, toplamda 26 bin metrekare kiralanabilir 112 mağazası 3 sokağı 9 bin metrekare açık, 26 bin metrekare kapalı otoparkının yanı sıra 16 bin metrekare peyzaj alanı ile misafirlerini ağırlamayı bekleyen,Diyarbakır’ın ilk açık hava alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan WinsTown AVM, Diyarbakır’da ilk ve tek olan Dünyaca ünlü markaları Diyarbakır’la buluşturacak.

Diyar Magazin Dergisi ve Diyarbakır Haber Gazetesi olarak WinsTown ailesine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.