SMC ÖZEL GÜVENLİK Müdürü Genç Girişimci Niyazi ÇETİNKAYA; “Özel Güvenlik Sektöründe Farkındalık Oluşturuyoruz”

SMC ÖZEL GÜVENLİK Müdürü Genç Girişimci Niyazi ÇETİNKAYA;  “Özel Güvenlik Sektöründe Farkındalık Oluşturuyoruz”
13 Nisan 2022 17:03
A+
A-

Yasal düzenlemelerle birlikte hızla büyümeye başlayan özel güvenlik sektörü, “A.B. standartlarında profesyonel güvenlik hizmeti” anlayışı içerisinde özel güvenlik şirketlerinin kalite uygulamalarını artırmaları ve kurumsallaşmalarını da beraberinde getirdi. Diyar Magazin olarak Diyarbakır özel güvenlik sektörünün kurumsal firmaları arasında öne çıkan SMC ÖZEL GÜVENLİK Müdürü Genç Girişimci Niyazi ÇETİNKAYA ile “Yılın Öne Çıkan Özel Güvenlik Firması” ödülüne layık görüldükleri Gelişen Doğu Ödülleri gecesinde bir görüşme gerçekleştirdik.

 

SMC ÖZEL GÜVENLİK Müdürü Niyazi ÇETİNKAYA, Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada; ”İnsanların en önemli ihtiyaçlarından olan “güvenlik” gereksinimini karşılayan güvenlik hizmeti, önemli bir kamu hizmetidir. Yasal düzenlemeler, gün geçtikçe gelişen bir sektör olarak öne çıkan özel güvenlik hizmetinde kalite standartları ve kurumsallaşmayı da zorunlu hale getirdi. Özel güvenlik görevlileri hayatımızın her alanında yer alan, genel kolluğa yardımcı, görülmeyen kahramanlar olarak toplum içerisinde sürekli iletişim kurduğumuz önemli bir kesim. SMC ÖZEL GÜVENLİK olarak hem sahada yaptığımız çalışmalarla, hem de basın ve medya ortamında öne çıkan açıklamalarımızla özel güvenlik sektöründe farkındalık oluşturuyoruz” dedi.

 

Özel güvenlik görevlilerinin Genel Kolluk ile etkili iletişimi, etkin işbirliği ve koordinasyonunun sağlanması amacıyla, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından güzel bir çalışma olarak uygulanmasına başlanan “Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyon Projesi” ne  Diyarbakır’da görev yapan her bir özel güvenlik görevlisinin ehemmiyet göstermeleri gerektiğini vurgulayan SMC ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM HİZ.LTD.ŞTİ  Müdürü Niyazi ÇETİNKAYA sözlerini şöyle sürdürdü; “SMC ÖZEL GÜVENLİK Firması olarak alanında uzman kadro ve personellerimizle hem Diyarbakır halkımıza, hem güneydoğu ve diğer illerimize kaliteli, disiplinli çalışmalarımızı sürdürme kararlılığıyla, dürüst ve etik kurallar çerçevesinde hizmetimizi devamlılıkla sürdürmekteyiz. Disiplinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan yönetim anlayışımızla, personellerimize düzenli periyotlarla verdiğimiz iletişim, mesleki yeterlilik ve diksiyon gibi hizmet içi eğitimlerle, kaliteli personel istihdamını daha fazla geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor.”

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.