Kahve Deposu yenilenen yüzü ve seçme kahvaltısıyla yeniden hizmetinizde!

28 Ocak 2022 18:32
A+
A-

Kahve Deposu yenilenen yüzü ve seçme kahvaltısıyla yeniden hizmetinizde!

 

 

Şehrimizin elit mekânlarından olarak yıllarca ürün ve hizmet kalitesiyle, başarıyla hizmet veren Kahve Deposu, Onur Cindioğlu işletmeciliğinde yenilenen yüzüyle yeniden “merhaba” dedi.

Cadde 75 Dünya Kavşağı’ nda gerçekleşen iş, siyaset ve bürokrasi camiasını buluşturan Kahve Deposu’ nun açılışına davetliler yoğun katılım gösterdi. Çeşitli ikramlarda bulunulan açılış etkinliğinde davetliler uzun uzun sohbet etme fırsatı buldular.

Farklı kültürlere ait kahve çeşitlerini farklı demleme yöntemleriyle müşterilerinin damak tadına sunarak beğenileri toplayan Kahve Deposu yıllardır sektördeki istikrarını korumuş ender markalardan biri.

Geniş ve ferah ortamında, rahatlığı ve konforu önceleyen kullanışlı konsept mobilyalarıyla günün her saatinde müşterilerinin ikinci adresi olarak hizmet veren Kahve Deposu, Diyarbakır kahvaltı kültürüne serpme kahvaltıdan sonra “seçme kahvaltı” konseptiyle damga vurmaya hazırlanıyor. Kokusuyla ve tadıyla bir bütünlük oluşturmuş kahveleri ve tatlılarıyla beğeni ölçütünün en üstüne çıkmayı başaran Kahve Deposu, ürettiği eşsiz lezzetleri ve zengin menüsüyle konuklarını bekliyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.