Mikail Aslan Depremzedeler İçin Sahnede

Mikail Aslan Depremzedeler İçin Sahnede
28 Mart 2023 17:16
A+
A-

6 Şubat günü art arda gerçekleşen ve merkez üsleri Pazarcık ve Elbistan olan iki deprem, on bir ilden oluşan geniş bir bölgeyi etkiledi. Resmi rakamlara göre elli binden fazla insanın hayatını yitirdiği felakette milyonlarca insan zarar gördü. Aradan yaklaşık elli gün geçmesine karşın depremin açtığı yaralar sarılmış değil.

Depremden bugüne kadar geçen süreçte çok sayıda sanatçı toplumsal duyarlılık gösteriyor. Almanya’da yaşayan Mikail Aslan da bu sanatçılar arasında. Daha önce deprem bölgesine bir konteyner su gönderilmesini sağlayan Aslan, 2 Nisan Pazar günü ise depremzedeler yararına sahne alacak. Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konserin başlama saati ise 21:00.

Konserde Tenbûr’da Cem Erdost İleri, Bas’ta Olcay Bozkurt ve Perküsyon’da Sertaç Şanlı sahnede olacak. Yine sanatçı Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konuk sanatçı olarak Aslan’a eşlik edecekler.

ECHOZEN Gayrimenkul, Didim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkez ve David People öncülüğünde organize edilen konser biletleri 05357070790 numaralı telefonla iletişim kurulup temin edilebilir. Ayrıca konser günü Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nin gişelerinden temin edilebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.