OTONU TANI OTO EKSPERTİZ İLE ARACINIZ EMİN ELLERDE!

A+
A-
10.10.2020

 

Oto ekspertiz sektöründe kendi ürettiği dünya standartlarında 5. nesil cihazlarıyla farkını ortaya koyan OTONU TANI OTO EKSPERTİZ markası İşadamı Ümit Güneş yatırımcılığında Diyarbakır’ da hizmete vermeye başladı. 

 

 

Düzenlenen şık bir kokteyl ile gerçekleşen açılış etkinliğine Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi Başkan Mehmet Kaya ve DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane başta olmak üzere tam kadro katıldı. Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya ile birlikte siyaset ve iş çevresinden de pek çok davetlinin katıldığı etkinlikte davetliler sunulan ikramlıklar eşliğinde sohbet etme fırsatı buldular.

Ümit – Ceylan GÜNEŞ

Kurdele kesiminin ardından davetlilere firma hakkında bilgi veren İşadamı Ümit Güneş, Diyar Magazin’ e de açıklamalarda bulundu; ”Oto ekspertizle ilgili A’ dan Z’ ye tüm makinelerini kendileri üreten OTONU TANI OTO EKSPERTİZ, Samsun’ da devasa fabrikaları olan kurumsal ve profesyonel bir firma Türkiye’ deki çoğu ekspertiz firmasına da kendi ürettiği makineleri vermektedir. Ulusal bir marka olarak Türkiye’ de çok ciddi bir yükselme grafiği gösteren OTONU TANI OTO EKSPERTİZ markasının Güneydoğu Anadolu Bölge Bayisi olarak hizmet veriyoruz. Makineleri ve isim hakkını buradan kendimiz verebiliyoruz. OTONU TANI OTO EKSPERTİZ ile çok güzel yerlere geleceğimize ve çok güzel işler yapacağımıza eminim. Buradan Murat Taşçı Beyefendi’ ye de teşekkürlerimi sunuyorum,” dedi.

Konum olarak 3. Sanayi karşısında ve 8. Noter bitişiğinde yer almasıyla alım ve satımlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilme imkânı sunan OTONU TANI OTO EKSPERTİZ, alıcı ve satıcının rahatça bir araya geleceği, fikirlerini, görüşlerini, sorularını paylaşabilecekleri profesyonel bir ekiple müşterilerini karşılıyor.

OTONU TANI OTO EKSPERTİZ’ e geldikten hemen sonra araç profesyonel ekip tarafından teslim alınıyor ve ekspertiz süreci başlıyor. Ekspertiz süresini misafir bekleme salonunda çayınızı, kahvenizi yudumlayarak konforlu bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Kendi üretimi olan (dinamometre, yanal kayma, fren test, süspansiyon test, dijital far test, akü test, ön boşluk test, lastik derinlik ölçer, boya kalınlık ölçer, gürültü test, OBD diagnoz ) gibi cihazlarla aracınız en ince ayrıntısına kadar 503 nokta ekspertizinden geçirilir.

Eğitim ve uzmanlık sertifikalarına sahip tüm teknisyenlerin, kaliteli, güvenilir, güler yüzlü hizmetiyle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan OTONU TANI OTO EKSPERTİZ firmasında araçta olmayan bir arıza bulunmaz, mevcut arıza gizlenmez. Tüm testlerin ve kontrollerin sonuçları ayrıntılı bir biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirilir. Profesyonel ikinci el raporu oluşturulur. Onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanları tarafından en doğru eksiksiz bilgi aktarımı yapılır. Uzman ekibiyle yanılma payı sıfıra yakındır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.