TURKUAZ’ la zirveye hazır mısınız?

TURKUAZ’ la zirveye hazır mısınız?
3 Eylül 2021 13:22
A+
A-

TURKUAZ’ la zirveye hazır mısınız?

Özel TURKUAZ Kişisel Gelişim Kursu olarak TYT-AYT-LGS-YDS ve ara sınıfların öğrenci kaydını alırken Covid-19 vakalarının azalması için hijyen kurallarına uyularak kursumuzda her türlü önlemlerimizin alındığını, kütüphane kantin ve sınıflarda çok rahat eğitimlerimize devam edebileceğimiz hususunda siz değerli velilerimize güven sunarız.

“En güzel manzara zirveden izlenir, TURKUAZ’ la zirveye hazır mısınız?” Sloganı ile eğitime kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Turkuaz Eğitim Kurumu aslında 24 yıllık geçmişi olan Elit Bilgisayar İngilizce ve Sürücü kursu ile kişisel gelişim kursumuzun pekiştirildiği bir kurs statüsündedir.

Özel Turkuaz Kişisel Gelişim Kursu olarak çocuklarımıza ve gençlerimize yaz boyunca ücretsiz kütüphane kullanımı hizmeti sunduk. Turkuaz Kişisel Gelişim Kursu olarak kitlesel akademik başarıyı yakalamak için alanında uzman öğretmen kadromuz ile derslerimize devam etmekteyiz. Siz değerli velilerimizin kursumuza gelerek erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmanız, yönetim kurulu olarak bizi gururlandıracaktır. Diyarbakır’ımıza kazandırmanın haklı gururunu yaşadığımız modern eğitim kurumumuzda başarılara imza atmak için bir an önce iletişime geçmeniz tavsiyemizdir.

HAYRİ YAĞMUR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

KAZANDIRMAK İÇİN BAHANE ARAYAN FİYATLAR

 

BRITISH TOWN& BEMAR KARİYER OKULU “Dünya Dilimin Ucunda”

 

Kariyer eğitiminde katılımcılarına tamamen uygulamalı eğitim olanağı sunmasıyla ön plana çıkan, amaca özel eğitim programlarıyla ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti veren, Türkiye’ nin önde gelen kariyer ve dil eğitimi markası Bemar Kariyer Okulu ile British Town Dil Okulları’ nı da bünyesinde bulunduran Özel Turkuaz Kişisel Gelişim Kursu; bilişim, iş çözümleri, kişisel gelişim, dijital tasarım eğitimlerinde farklılığını ortaya koyduğu gibi, Avrupa Dil Portfolyosu’na göre belirlenen yol haritasıyla alanında saygın bir yere sahip olan British Town Dil Okulları uzman eğitim kadrosuyla, memnuniyetinizi garanti ediyor.

 

Diyar Magazin‘ e konuşan Özel Turkuaz Kişisel Gelişim Kursu Yönetim Kurulu Başkanı ve Bemar Kariyer Okulu ve British Town Dil Okulları Kurucu Müdürü Hayri Yağmur; “7-14 yaş aralığı için Welcome gruplarımız, lise ve üniversite öğrencilerinin tercih ettiği hafta sonu gruplarımız, çalışanlar için hafta içi akşam gruplarımıza İngilizce ile birlikte 7 yabancı dil hizmeti sunuyoruz.

Özellikle İngilizce’ yi kültürel ögelerle kursiyerler için bir yaşam biçimi haline getirerek kalıcı öğrenme hizmeti sağlıyoruz.  Bu da British Town’ u dil öğrenmek isteyenlerin ilk adresi haline getiriyor,” dedi.

Hayri Yağmur, sözlerine şöyle devam etti: “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerle öğrencilerimizin geleceğine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında yetkin eğitmen kadromuz, deneyimli yöneticilerimiz ile birlikte, 12’şer kişilik VIP sınıflardan oluşan Bemar Kariyer Okulumuzda bütün eğitimler özel sınıf ya da bilgisayar laboratuvarında, uluslararası standartlarda ve tamamen uygulamalı olarak devam ediyor. Tüm gençlerimize ve çocuklarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.