Ebru Güzellik Merkezi’ nin Kurucusu İş Kadını Ebru Tok Özel, hizmet anlayışını Diyar Magazin’ e anlattı

Ebru Güzellik Merkezi’ nin Kurucusu İş Kadını Ebru Tok Özel, hizmet anlayışını Diyar Magazin’ e anlattı
30 Kasım 2021 18:18
A+
A-

Ebru Güzellik Merkezi’ nin Kurucusu İş Kadını Ebru Tok Özel, hizmet anlayışını Diyar Magazin’ e anlattı

“Hayat paylaştıkça güzelleşir”

Uzun yıllara dayanan deneyimli uzman personelleriyle lazer epilasyon, medikal cilt bakımı, hydrafacial, dermapen, microblading, bölgesel zayıflama hizmetlerinin yanı sıra saç kesimi, yüz alımı, boya, kaş tasarımı, manikür, pedikür, kirpik lifting, porselen makyaj, gelin başı, ağda, röfle, ombre, kalıcı ruj, eyeliner gibi kuaför hizmetleriyle birlikte anlaşmalı olduğu uzman doktor eşliğinde Fransız ip askısı, botox, dolgu, mezoterapi, saç mezoterapisi, ben silme, leke-akne giderme alanında danışanlarının güvenini kazanan Ebru Güzellik Merkezi, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla insanların mutluluğunu önemseyerek hizmet veriyor.

Ebru Güzellik Merkezi’ nin Kurucusu İş Kadını Ebru Tok Özel, Ofis şubesinde hizmet verirken yakın zamanda merkezini taşıdığı Ceylan AVM karşısında yer alan Buğdaycılar H Office şubesini açarak hizmet ağını genişletti.

Ebru Güzellik Merkezi’ nin Kurucusu İş Kadını Ebru Tok Özel ile merkezlerinde verdikleri hizmetleri ve hizmet anlayışı üzerine gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi sizlerle paylaşıyoruz.

D.M: Ebru Hanım, Ebru Güzellik Merkezi’ nde danışanlarınıza kaliteli bir hizmet sunuyorsunuz. Kısa sürede gerçekleştirdiğiniz büyümeyi ve başarınızı neye borçlusunuz?

Ebru Tok Özel: Benim sektörde sekizince yılım geride kaldı. Bu yıl içinde Ceylan Avm karşısında yer alan Buğdaycılar H Office Plaza’  da ikinci merkezimi açtım. Ofis şubemizde verdiğimiz hizmetle kazandığımız, danışanlarımızın bize olan güveni, beğenisi ve sevgisi kat ettiğimiz bu yolda bizim en büyük referansımız oldu. Geri dönüşler çok olumlu. İnsanlarımızın bize olan güveniyle hızlı bir şekilde büyüdük.

 

D.M: Ebru Güzellik Merkezi’ nde danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Ebru Tok Özel: Hizmetimizden kaynaklı tanışıklıklarımızın güven ve dostluk temelinde uzun yıllara varan birlikteliklere vesile olduğu merkezimizde dostlarımızın en üst düzeyde rahat edebileceği konfora sahip bir mekân hazırladık. Danışanlarımıza gönül rahatlığıyla yaptırabilecekleri A’ dan Z’ ye tüm işlem ve uygulamalar alanında uzman, uzun yıllara dayalı deneyim sahibi profesyonel personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde uzman estetisyenlerimiz tarafından lazer, cilt bakımı, dermapen, zayıflama, kalıcı ruj, eyeliner, ipek kirpik, kaşta kıl teknik, microbladin, eyeliner, kirpik lifting, porselen makyaj, röfle , ombre, ağda ve gelin başı uygulamalarımız başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde kuaför hizmeti de sunulmakta kesim, yüz alımı, boya ve kaş tasarımı gibi işlemler uygulanmaktadır.

Yakın zamanda, anlaşmalı olduğumuz uzman doktor eşliğinde Fransız ip askı, botox, dolgu, mezoterapi, prp, ağrı mezoterapi,  ben silme, leke-akne giderme, saç mezoterapisi uygulamalarını da hizmet yelpazemize eklemiş bulunuyoruz.

Yıllardır hijyenik ortam, kaliteli ürün ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kısacası “Güzellik adına her şey Ebru Güzellik Merkezi’nde…”

D.M: Ebru Hanım sizi sosyal sorumluluk projelerinde de sıklıkla görüyoruz. Başkalarına da örnek olması açısından yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşabilir misiniz?

Ebru Tok Özel: “Hayatta her şey para değil” ilkesiyle birçok organizasyona ev sahipliği yapmaya çalışan bir iş insanıyım. Bunlar uluorta söylenecek şeyler değil ama bu tarz faaliyetlerin gelişmesi açısından örnekleyebileceğim bir- iki uygulamayı söyleyebilirim. Ekim ayı içerisinde bir hafta süreyle tüm halkımıza açık ücretsiz saç kesimi hizmeti sunduk. Üyesi olduğum Muhtaç Çocuklar Derneği’ nin öğrenci bursları konusunda yapılan etkinliğinde başrollerdeydim.  Bir okulumuzdan gelen teklifle öğrencilerimizin ayağına hizmetlerimizi götürdük. “Hayat paylaştıkça güzelleşir” buna gönülden inanıyorum.

D.M: Ebru Güzellik Merkezi’ nin diğer güzellik merkezlerinden farkı konusunda neler söylemek istersiniz?

Ebru Tok Özel: Her şeyden önce dürüst çalışmak. İşimi ahlaklı bir şekilde usulünce ve severek yapıyorum. Danışanlarımızın buraya gelerek harcadıkları maddi manevi emeklerinin karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Danışanlarımızın sorunlarını giderene kadar üzerinde yoğunlaşıyoruz. Gerekirse ücretsiz ek seans veriyoruz. Danışanlarımızın mutluluğu mutluluğumuzdur. Merkezimizden ayrılırken yüzlerde gördüğümüz tebessüm en büyük kazancımız.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.