Ebru Tok Özel;” müşterilerimiz ailemizin bir parçası gibidir”

A+
A-
30.07.2021

Ebru Tok Özel;” müşterilerimiz ailemizin bir parçası gibidir”

 

Yılların verdiği deneyim ve yenilikçi vizyonuyla sahibi olduğu EBRU KUAFÖR VE GÜZELLİK MERKEZİ’ nde kadınlara cilt, vücut ve selülit bakımları, vücut şekillendirme, saç bakımı, kuaför, kalıcı makyaj, protez tırnak gibi güzellik konularında, alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmeti en üst seviyede sunan Uzman Estetisyen ve Güzellik Danışmanı Ebru TOK ÖZEL ile Buğdaycılar Plaza’ da yer alan merkezinde uyguladıkları işlemleri, kişiye özel ayrıcalıklı hizmetleri, kullandığı ürünleri ve danışanlarından aldığı dönütleri Diyar Magazin okurları için konuştuk.

D.M: Ebru Hanım merkezinizde birçok uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyor ve olumlu geri dönüşler alıyorsunuz. Başarınızı neye bağlıyorsunuz?

 

Ebru Tok Özel: Başarımı insanlara, mesleğime olan sevgime ve uzman kişilerle çalışmama bağlıyorum. Ayrıca özellikle eğitim camiasıyla çok iç içe bir yaşantım olmasından kaynaklı sürekli kendimi geliştirmek adına sektörel makaleleri ilgiyle takip ediyorum. Son sistem cihazlarımızın doğru bir şekilde kullanımını sağlamak sürekli yenilikleri izlemeyi gerektiriyor. Vücuda ve probleme göre cihaz seçmek, seans sayılarını düzenlemek ve kişiye özel protokol hazırlamak uzmanlık gerektiriyor. Ekip arkadaşlarımla beraber yıllardır aynı prensipleri uyguladığımız için bu alanda oldukça başarılıyız.

D.M: Güzellik salonunuzda sunduğunuz kuaförlük hizmetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

 

Ebru Tok Özel: Bayan kuaför ünitemizde özel saç tasarımlarının yanı sıra saç kesimi, fön, maşa, röfle, perma, keratin bakımı, keratin kaynak, boncuk kaynak, boya, bitkisel boya, balyaj, gelin başı, nişan başı, saç botoksu, saç bakımı gibi saça dair her türlü işlemi, misafirlerimizin değerli görüşlerini her zaman dikkate alarak kaliteli iş ilkesiyle uyguluyoruz. Saçı yıpratan işlem ve ürünlerden özellikle uzak duruyoruz.

Ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, tırnak protez gibi işlemlerimizi de ev rahatlığında hizmet almışçasına konforlu ve rahat bir şekilde yapıyoruz.

 

Müşterilerimizin çoğu tavsiye üzerine merkezimize misafir oluyorlar. Yönetimimde gerçekten büyük bir titizlikle çalışan bir ekibim var. Bizim için müşterilerimiz ailemizin bir parçası gibidir. Güven ve tecrübe temelli uzun yıllara varan birliktelikler oluşturuyoruz.

 

D.M: Salonunuzda hangi markaların ürünlerini tercih ediyorsunuz?

 

Ebru Tok Özel: En kaliteli ürünleri ve en iyi markaları tercih etmek prensibimizdir. Zararlı kimyasallar içeren boya ve ürünleri kullanmamaya özen gösteriyoruz. Saç boya ve bakım markası ile farklı uygulamalarımızda yine kalite standardını yakalamış dünya çapında markaların ürünlerini tercih ediyoruz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.