DİYARBAKIR “ÇİKOLATANIN EN SAF VE EN KALİTELİ HALİ” İLE BULUŞTU

24 Kasım 2023 00:37
A+
A-

Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe, Cadde 75’ te Açıldı!

 

SEDA ERGİ / MYRA ÇİKOLATA EVİM CHOCOLATE&CAFE İŞLETMECİSİ

Türkiye’nin en büyük ve en bilinen çikolata & kafe zincirini oluşturma hedefine emin adımlarla yürüyen Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe ‘ nin 40.şubesi Cadde 75’ te Go Petrol kavşağı Mega Arslan Plaza karşısında açıldı.

Her detayın konukların rahatı ve konforu düşünülerek özenle tasarlandığı Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe’ nin açılışına işletmeci Seda Ergi’ nin eş, dost ve akrabaları yoğun bir katılım gösterdiler.

Davetlilere birbirinden lezzetli çikolata ve tatlıların ikram edildiği açılışta konuklar Myra Çikolata Evim Chocolate&Cafe’ nin ferah ortamında hoşça vakit geçirdiler.

Diyar Magazin ve Diyarbakır Haber mikrofonlarına konuşan Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe işletmecisi Seda Ergi; “Myra Çikolata Evim, Antalya’ ya ait bir firmadır. 6 yıllık bir geçmişi vardır. Antalya Manavgat’ ta 6 yıl önce bu sektörde çalışmaya başladım. Diyarbakır’ a yerleşince, Çikolata Evim’ i burada da açmaya karar verdik. Diyarbakır’ a yakışır bir şekilde çok güzel bir mekân açtık. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarımıza teşekkür eder, tüm Diyarbakır halkımızı mekânımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyeti ve güveni önceleyen Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe çikolata deneyiminizi unutulmaz kılmak amacıyla hazırladığı el yapımı çikolataları ve tatlıları üretirken en kaliteli hammaddeleri seçiyor, katkı maddesi kullanmaktan kaçınıyor ve doğal bileşenleri tercih ediyor.

Myra Çikolata Evim Chocolate & Cafe, özel tariflerle ürettiği waffle, browni, profiterol ve çikolatalarıyla, tatlı çeşitleri ve dondurmalarıyla, Türk ve dünya kahveleri, sıcak ve soğuk içecekleriyle Diyarbakırlılara en tatlı ve en iyi hizmeti sunma konusunda gayet iddialı.

Özel gün ve davetlerinizde, sizin için hazırlanan çeşit çeşit çikolata paket sunumlarıyla sevdiklerinize farklı ve lezzetli bir hediye sunarak unutulmaz anlara dönüştürebilirsiniz.

HABER: İBRAHİM EREN DALGIÇ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.