ANEMON HOTEL DİYARBAKIR

ANEMON HOTEL DİYARBAKIR
A+
A-
15.07.2020


Medeniyetler beşiği Mezopotamya’da tarih ve kültür mirası Tarihi Surları, On Gözlü Köprü’ sü, Ulu Camii’ si, Hevsel Bahçeleri ve Zerzevan’ı ile “UNESCO” dünya mirası listesinde yer alan Peygamberler ve Sahabeler’ in Kadim Şehri Diyarbakır yeni bir değerle buluştu.

Kayapınar Tepeşehir’de, Diyarbakır’ ın ilk gotik mimariye sahip, aynı zamanda ilk “Sanat temalı” oteli olan 60 odalı ANEMON DİYARBAKIR; geleneksel misafirperverliğini en iyi şekilde sunmayı hedefleyen Anemon Hotel Suit; Delux, Executive odaları ve tüm detayları ile rahatınız için tasarlandı.

ANEMON DİYARBAKIR, sağlığınız ve konforunuzu çok önemsediğinden, hijyenik olarak kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir konaklama imkanı sunabilmeyi öncelemektedir. Bu nedenle hijyen ve temizlik standartları ile ilgili olarak uygulanmakta olan prosedürlerine, yaşanan COVID-19 Pandemisi ve sonrasında da oluşabilecek diğer olası salgın riskleri nedeni ile hazırlıklı olmak için artırdığı hijyen ve temizlik önlemleriyle misafirlerinin yararlanacağı bütün birimlerin yanı sıra fitness, buhar odası, hamam, sauna, kese ve köpük odaları ile donatılan Anemon Hotels Aia Fitness sağlıklı yaşam merkezine hijyen ve son teknolojinin getirdiği yenilikler bir arada kullanılarak sizler için özenle dizayn edilmiştir.


ANEMON DİYARBAKIR’ ın açık ve kapalı restoranında, gurme damak tadında geleneksel ve Dünya mutfağından özenle seçilmiş menüsü, elit enfes yiyecek ve içecek sunumları ile konforlu bir atmosferde keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.