BİGBANDO21 KLİP LANSMANI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU!

10 Mayıs 2021 01:43
A+
A-

BİGBANDO21 KLİP LANSMANI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU!

Kurulduğu günden beri müzikal etkinlikleriyle şehrimizin sosyal yaşamına ayrı bir ses, renk ve heyecan katan BigBando21’ in ilk video kliplerini dünyayla paylaşmalarını kutlamak adına Divan Otel’ de düzenledikleri lansman, renkli görüntülere sahne oldu.

İş ve müzik camiasıyla, sosyal medyada öne çıkan isimleri bir araya getiren lansmana, yapımcı Tolga Aykut, yönetmen Murat Demir, Asil Gök ve sanatçı Derya Uluğ video konferans ile bağlanarak duygularını ve başarı dileklerini dile getirdiler.

Programda Freestyle dans şovuyla Eray Bıçak ilgi çekerken, Ruken Aydın ve Sezer Eren sergiledikleri dans figürleriyle göz doldurdular.

Big Bando’nun, Mahzen Media etiketiyle yayınlanan ve tüm dijital gelirlerinin bölgede eğitimden uzak kalmış çocuklara bağışlanacağı “Şark-I Big Bando (Esti Baharın Nesimi / Delalım / Esmer ve Sosın)” adlı video klibi NetD müzik’ te yayına girdiği aynı anda salonda alkışlar eşliğinde beğeni ile izlendi. Kendini coşkuya kaptıranlar piste atlayarak Diyarbekir’ in Gülü Hiko Baba ile birlikte klibin cıvıl cıvıl ritmine ayak uydurdular. Yetmedi “bi daha” denilerek ikinci kez tekrar izlenen klibe, Big Bando ekibi aynı coşkuyla eşlik etti.

 

Davetliler arasında bulunan sevilen sanatçı Nil Çaçan, Sezen Aksu şarkısı “Sarışınım” ile sahne alırken, Diyarbakır’ ın ünlü sesi Ferat Üngür, Zülfü Livaneli parçası “Leylim Ley” ile kulakların pasını giderdi. Big Bando Solistlerinden Süleyman Yaşar’ ın seslendirdiği hüzün yüklü “Dertler Derya Olmuş” şarkısıyla salona dinginlik hâkim oldu.

Big Bando21 Ailesi adına, Diyar Magazin’ e katkılarından ötürü verilen teşekkür plaketi Editörümüz Hacı Dalgıç’a takdim edildi.

Red Dans Akademi’ den Nilüfer Ayalan ve Mesut Temel’ in sergiledikleri dans performansıyla devam eden etkinlik plaket sunumuyla sonlandırıldı.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.