ADV CARS GARAGE’ DAN ŞIK DAVET!

ADV CARS GARAGE’ DAN ŞIK DAVET!
14 Ağustos 2022 12:47
A+
A-

Diyarbakır’ ın önemli isimlerinden Av. Halit Advan’ ın oğlu Mahmut Advan, Musa Anter Caddesi’ nin Cadde 75’ e ulaştığı lokasyonda hizmete açtığı ve bünyesinde oto alım-satım, oto aksesuar, oto kuaför, araç renk değişimi, seramik kaplama, şeffaf kaplama, cam filmi, pasta/cila ve detaylı temizlik hizmetleri sunan ADV CARS GARAGE’ ın açılışını şık bir davetle kutladı.

Genç girişimci Mahmut Advan’ ın açılış daveti, aile üyeleri ve yakın dostlarının yanı sıra, Diyarbakır Baro Başkanı Av. Nahit Eren, OSB Başkanı Mustafa Fidan, Bölgenin önemli kanaat önderlerinden Salih Taş, siyasetçi Uğur Delidere, Av. M. Emin Aktar, Av. Cabbar Leygara gibi iş, siyaset ve hukuk camiasından pek çok ismi buluşturdu.

Kurdele kesim töreninde davetlilere hitaben açılış konuşmasını yapan Baro Başkanı Av. Nahit Eren, hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunurken, ADV CARS GARAGE firma sahibi Mahmut Advan konuklarına desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Genç girişimci Mahmut Advan, davette misafirleriyle de yakından ilgilenerek sunulan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunma misyonuyla deneyimli personellerden oluşan ekibiyle, 400 metrekarelik alanda hizmet verecek olan ADV CARS GARAGE, güçlü iletişim ve güven duygusunu önceleyerek müşteri sadakatini önemseyen iş anlayışıyla 2. El oto alım-satımında sektörün önde gelen markası olmayı hedefliyor.

Yüksek kaliteli ithal ve yerli üretim oto aksesuar ürünleriyle aracınızı isteğinize göre tasarlayabilme imkânı sunan ADV CARS GARAGE, aracınızın boyasını korumak için de yapılabilecek en iyi uygulama olan seramik kaplamada da hayli iddialı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.