TESETTÜR GELİNLİK MODASINA YÖN VEREN TASARIMLARA İMZA ATAN SUNA ÖZDEMİR, KENDİ MARKASI SETR-İ NUR GELİNLİK İÇİN DİYARBAKIR’ DAYDI

13 Nisan 2022 17:09
A+
A-

Dünyaca ünlü gelinlik markaları arasında yer alan Setr-i Nur Gelinlik markasının sahibi Suna Özdemir Diyarbakır mağazasını ziyarete geldi. Genç Girişimci iş insanı Ali Recai Çelik tarafından Urfa yolu üzeri kantar kavşağı ve Ceylan AVM arasında hizmet vermeye başlayan Setr-i Nur Gelinlik mağazasına ziyarette bulunan Suna Özdemir, onuruna verilen şık bir kokteyl ile karşılandı.

Gelinlik tasarımları ve giyim tarzıyla instagramda milyonlarca takipçiye sahip olan Suna Özdemir’ in Setr-i Nur Diyarbakır mağazasına gerçekleştirdiği ziyarete Diyarbakır’daki hayranları yoğun ilgi gösterdiler.

Setr-i Nur Gelinlik Diyarbakır Mağazasının sahibi Ali Recai Çelik, şehrimizin tanınmış simalarından babası Recep Çelik ve aile fertleriyle birlikte karşıladıkları Suna Özdemir’ e muhteşem bir ev sahipliği örneği sergilediler. Mağazaya adımını atar atmaz konfetiler ve üzerinde Suna Özdemir’ in resminin bulunduğu pasta kesimiyle ayrı bir coşkuya sahne olan ziyarette Suna Özdemir hayranları fotoğraf karesine girmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Konuklara çeşitli ikramlıkların sunulduğu kokteylde Suna Özdemir, gelinlik mankenini bizzat hazırlayarak fotoğraf çekimlerini yaptı ve hayranlarıyla paylaştı.

Yurt içi ve yurt dışında gelişen bayi ağı ve zengin tasarımlarıyla gelinlik sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Setr-i Nur Gelinlik, özellikle model, kumaş, renk ve dantel konularında sektöre yön veren bir marka olmasının yanında uygun fiyat politikasıyla da gelin adaylarının en çok tercih ettiği bir marka olarak öne çıkıyor.

Genç girişimci iş insanı Ali Recai Çelik Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada, ”Setr-i Nur markasını Diyarbakırlıların hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadığını, Suna Özdemir’ in gelişiyle de bu mutluluğun coşkuya dönüştüğünü ifade ederek, markanın zengin tasarımlarına rağmen her keseye hitap eden uygun fiyat politikasıyla her gelin adayının hayallerini süsleyen gelinliklere ulaşmasını mümkün kıldıklarını” belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.