“Hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmanız için” GELİN’S FASHION

“Hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmanız için” GELİN’S FASHION
A+
A-
30.09.2021

“Hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmanız için” GELİN’S FASHION

Her zevk ve tarz sahibi gelin adayları için büyük bir titizlik ve özenle hazırlanan, gelinlik, nişan ve kına modellerine sahip GELİN’ S FASHION, Güneş Wedding Hall Kompleksi’nde büyük bir davetli topluluğunun katılımıyla hizmete açıldı.

Diyarbakır’ımızın tanınmış iş insanlarından Süphi Güneş ve Ferat Demirtaş ortaklığıyla gerçekleşen GELİN’ S FASHION açılış etkinliğine katılım sağlayan eski Bismil Belediyesi Eş Başkanı Orhan Ayaz, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, Deva Partisi Bağlar İlçe Başkanı Celal Demirtaş, Diyarbakır Düğün Salonu İşletmecileri Derneği ve Sendikası yönetimi açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Daha sonra gelinlik mağazasını gezerek modelleri inceleyen davetliler beğenilerini sundular. DTSO Başkanı Mehmet Kaya’ nın gelinlik modellerini yakından incelemesi “Acaba birisi mi var?” esprisiyle gülüşmelere yol açtı. Keyifli geçen açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Her bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle, özenli detaylarıyla dikkat çeken yüzlerce gelinlikleri, nişan ve kına modelleriyle gelin adaylarının tüm istek ve beklentilerine cevap veren GELİN’S FASHION’ da kendinize uygun gelinliği kolaylıkla bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.