İnstagram fenomeni Serkan Özbilek fuarda hayranlarıyla buluştu!

3 Ekim 2021 13:07
A+
A-

İnstagram fenomeni Serkan Özbilek fuarda hayranlarıyla buluştu!

1 milyonu aşan takipçisiyle instagram fenomeni olma yolunda kısa sürede büyük başarı yakalayan Serkan Özbilek, instagram sayfası ve Youtube kanalında gerçekleştirdiği tiplemeler ve doğaçlama skeçleriyle hayran kitlesini her geçen gün katlıyor.

Geçtiğimiz ay Diyarbakır’da düzenlenen Start Beauty Diyarbakır Expo Estetik, Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nda sahne alan Serkan Özbilek, gerçekleştirdiği yardım kampanyasıyla fuara damga vurdu. Güzellik fuarının en çok ilgi gören stantları arasında yer alan Serkan Özbilek, fuarın son günü düzenlediği sahne şovuyla ayrı bir coşku uyandırdı. Serkan Özbilek ve Doç.Dr. Engin Ağaçkıran’ ın sahnesi öncesinde ses sanatçımız Bedri Ayseli seslendirdiği türkülerle izleyicileri coşturdu.

Hayranlarının eşliğinde sahneye çıkan Serkan Özbilek, instagram üzerinden dezavantajlı çocuklara yönelik yardımlara aracılık etmesiyle bir iyilik hareketi başlatan instagram fenomeni Şaban Bingöl ile çocuklara yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında konuştu. Hayranlarıyla keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Serkan Özbilek, Doç. Dr Engin Ağaçkıran’ la birlikte türküler seslendirip, skeçlerinden örnekler canlandırdılar.

Serkan Özbilek, sahne sonrasında hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.