Usta Eller Künefe 2. Şubesini de Cadde 75’ te açtı!

12 Temmuz 2021 13:33
A+
A-

Usta Eller Künefe 2. Şubesini de Cadde 75’ te açtı!

Kadayıfın başkentinde açıldığı günden beri adından söz ettiren, Diyarbakırlıların damak tadına hitabeden lezzetleriyle ilgi odağı olan Usta Eller Künefe 2. Şubesiyle yine Cadde 75’ te…

70’ e varan tatlı çeşidine sahip iddialı menüsüyle damaklarda unutulmaz izler bırakan Usta Eller Künefe, sade ve özgün dekorasyonuyla, misafirlerine rahat hissettiren ortamı ve konforu bir arada sunan yeni şubesinin kapılarını, kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla düzenlenen bir etkinlikle açtı.

Zeki Alakuş ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, Diyarbakır’ ın sevilen isimlerinden Adnan Öktüren, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, Yurt-Kur Bölge Müdürü Metin Yılmaz, Dilto Başkanı Haşim Elkaan dualar eşliğinde açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Diyar Magazin’ e konuşan DTSO Başkanı Mehmet Kaya;” Kentimizin en önemli ürünlerinden olan kadayıfın 70 çeşidini yapan genç girişimci kardeşimize teşekkür ediyoruz. Girişimciliğin ruhunda yaratıcılık vardır. Kendisinin böyle yaratıcı bir özelliği var. Açılışını yaptığımız Usta Eller Künefe’ nin yalnızca ilimizde değil, Türkiye’ de de hızla büyüyecek önemli bir marka olarak hizmet vereceğine inanıyorum. Ben tattım, mükemmel, kentimize de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yeni mekânında da misafirlerini kaliteli hizmet ve damaklarda hayranlık bırakan menüsüyle en güzel şekilde ağırlayan Usta Eller Künefe İşletmecisi ve Ustası Zeki Alakuş ise;” Diyarbakır’ da hizmet vermeye başladığımızdan bu yana sosyal yaşamın uğrak yerlerinden biri haline gelen mekânımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyorum. Kadayıf ve künefe benim yaşam tarzım haline geldi. Her gün yeni tatlar üretme gayretimiz, işimize aşkla bağlılığımızın bir yansıması. İnsanların yüzünde uyandırdığımız tebessüm en büyük motivasyon kaynağımız. Tüm insanımızı mekânımızda ağırlamaktan onur duyarım” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.