Dilara ve Ömer Faruk Bal Dünya Evine Girdiler

28 Ağustos 2020 23:40
A+
A-

Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Ebubekir Bal ve Nesrin Bal çiftinin oğulları Ömer Faruk ile Müyesser-Lami Bacı çiftinin kızları Dilara Bacı Hilton Garden Inn Hotel’ de düzenlenen şık bir düğünle dünya evine girdiler.

Pandemi kurallarına azami özen gösterilen düğüne Ak Parti Milletvekilimiz Oya Eronat,  İl Valimiz Münir Karaloğlu, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdullah Çiftçi, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ünal Koç, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Murat Beşikçi, Bağlar Kaymakamı Yavuz Güner,  İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile Ak Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, bürokratlar ve iş camiasından davetliler katıldı. Nesrin ve Ebubekir Bal çifti davetlileri girişte karşılayıp yakından ilgilendiler.

Nikâh töreninde genç çiftin şahitliğini Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Ora Eronat, İl Valimiz Münir Karaloğlu, İl Emniyet Müdürümüz Şükrü Yaman, Ak Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve Mehmet İçen yaptı. Nikâh töreninde konuşan İl valimiz Karaloğlu, “Allah sizleri bir yastıkta ihtiyar, iki cihanda bahtiyar eylesin” duası ve  Sayın Cumhurbaşkanımızın çok çocuk tavsiyesine atıfla, Milletvekilimiz Ebubekir Bal’ a bol bol torun temennisinde bulunarak mutluluk dileklerini ifade etti. Nikâh cüzdanını milletvekilimiz Oya Eronat, gelin Dilara Bal’ a takdim etti.

Kur’an tilavetinin ardından davetlilere akşam yemeği ikram edildi. İlk danslarını “Zerdaliler” şarkısı eşliğinde yapan Dilara ve Ömer Faruk Bal çiftinin mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Meclis Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ileTBMM üyelerinin tebrik mesajlarının okunmasının ardından sahne alan İbrahim Macit Eyvan grubu seslendirdiği yöresel türkülerimizle müzik ziyafeti sundu.

Pasta kesiminin ardından damadın kardeşleri Evin ve İbrahim Bal, genç çiftle birlikte oyun havalarına eşlik ettiler. Gecenin sonuna doğru sahne alan ses sanatçısı Mehmet Azar seslendirdiği Kürtçe ezgilerle geceye renk kattı.

Diyar magazin gazetesi olarak Dilara ve Ömer Faruk Bal çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.