PALA MOTORS LUXURY&CARS GÖRKEMLİ BİR ETKİNLİKLE AÇILDI

PALA MOTORS LUXURY&CARS GÖRKEMLİ BİR ETKİNLİKLE AÇILDI
16 Aralık 2022 21:40
A+
A-

PALA MOTORS LUXURY&CARS, Urfa yolu üzeri Tanlar Şehr-i Teras Konutları altında yoğun bir katılımla gerçekleşen görkemli bir açılış töreniyle hizmet vermeye başladı. 2. El oto ve oto kiralama sektörünün güven veren isimleri Mehmet Hanifi Koçer, Cüneyt Ökten ve yeğenleri Turgut Arslan ortaklığıyla hayata geçirilen PALA MOTORS LUXURY&CARS gerçekleştirilen görkemli açılışla dikkatleri üzerine çekti.

Otomotiv dünyasının lider markalarının lüks segment modellerinin görücüye çıktığı açılış töreninde, açılış kurdelesini bölgemizin sevilen ismi siyasetçi Cihan Ensarioğlu, Prof. Dr. Cenap Ekinci, Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Remzi Güneş, Bismilli iş adamları Şevket Bilici ve Tahsin Bilici, TOBFED Diyarbakır İl Temsilcisi ve Çelebi Oto Aksesuar firma sahibi Mehmet Çelebi, Başkent Postası Bölge Temsilcisi Mehmet Çiçek, Elektrikçiler Odası Başkanı Tarık İnce, İHH İnsani Yardım Derneği İl Başkanı Hacı Veysi Çiçekli, iş adamları Alaaddin Tan, Ferdican Tekin, genç işadamları Gökhan Güran ile Günay Mehmetoğlu birlikte kestiler. Kurban kesimiyle başlayan etkinliğe katılan çoğunluğunu iş insanlarının oluşturduğu kalabalık davetli topluluğuna çeşitli ikramlarda bulunuldu. Diyarbakır ve çevre illerden çok sayıda müşteri ve misafirin katıldığı açılışta sergilenen araçlar renkli görüntülere sahne oldu. Halk oyunları ekibinin gösterisine davetlilerin de katılımıyla coşkunun yükseldiği anlarda davetliler cep telefonlarıyla anları kaydetmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

  1. El lüks segment araçlarla sektöre değer katacak yeni oluşum PALA MOTORS LUXURY&CARS, Diyarbakırlıları oto alım-satım ve kiralama hizmetlerinde dürüstlük ve güven şiarıyla kaliteli hizmetle buluşturmayı hedefliyor.

Açılış sonrasında Diyar Magazin ve Diyarbakırhaber.com.tr’ ye açıklamalarda bulunan PALA MOTORS LUXURY&CARS işletme ortakları Cüneyt Ökten ve Mehmet Hanifi Koçer; ”GSM sektöründe Özkoçer markasıyla ve rent a car sektöründe Kardeşler Oto Kiralama olarak verdiğimiz kaliteli hizmetimizle kazandığımız geniş dost, arkadaş ve müşteri çevremize bundan böyle PALA MOTORS LUXURY&CARS markamızla hizmet sunacağız. Diyarbakır’ da lüks araç segmentinde eşi olmayan bir galeri açtığımızı düşünüyoruz. Önceliğimiz üst düzey hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sunmak. Bize değer vererek açılışımıza gelen herkese teşekkür ederiz”, dediler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.