OTOMOBİLİNİZE DEĞER KATAN RESTORASYON; SOFT KAPLAMA

OTOMOBİLİNİZE DEĞER KATAN RESTORASYON; SOFT KAPLAMA
10 Mart 2020 23:42
A+
A-

2010 yılından beri Türkiye genelinde otomotiv sektöründe araç restorasyon merkezi olarak faaliyet gösteren SOFTKAPLAMA, Diyarbakır şubesi 2. Sanayide kantar yanında hizmet vermeye devam ediyor. Oto restorasyonu konusunda marka bilinirliği açısından ilk sıralarda yer almasının yanında, göstermiş olduğu gayret ve güvenilir yaklaşımla
da müşterilerinin beğenisini kazanan SOFT KAPLAMA, araç sahiplerinin en fazla karşılaştığı sorunlar arasında yer alan otomobil içerisindeki plastik aksamların yıpranması ve aşınması gibi deformasyonlara, “otomobil restorasyonuyla” alternatif bir çözüm sunuyor.

öncesi

sonrası

öncesi

sonrası

Otomobilde kazandıran “restorasyon”

Aracınızın içerisinde bulunan deforme olmuş, çizilmiş, aşınmış, boyası solmuş orijinal parçalar ile tüm plastik aksamlara uygulanabilen restorasyon işlemi, ayrıca aşınmış direksiyon, zarar gören deri koltuklar gibi araba içindeki hemen her tür probleme uygulanabiliyor. Silinmiş tuşların eski haline getirilmesi, direksiyon kaplama, kapı kolu restorasyonu, deri boyama, deri renk değişimi, araç göğüs tamiri ve kaplama, çatlak onarımı gibi işlemleri ”3” yıl garantili olarak ilk günkü halinde kullanımınıza yeniden sunuluyor. Böylece herhangi bir parça değişimine gerek olmaksızın çok daha uygun maliyetle gideriliyor.

Özellikle lüks otomobil parçalarının önemli kısmı ithal edildiği için araç sahiplerine çok yüksek faturalar çıkabiliyor. Yurt içinde yapılan yan sanayi ürünler de orijinali kadar sağlıklı olmuyor. Örneğin orijinaliyle değiştirildiğinde 3 bin-5 bin liralık bir masrafa karşılık gelen işlemi, orijinal parçayı restore ederek yaklaşık 300- 500 liraya mal etme imkânını SOFT KAPLAMA size sunuyor. Neden daha fazla ödeyesiniz ki?

 

 

öncesi

sonrası

öncesi

sonrası

öncesi

sonrası

öncesi

 

sonrası

 

öncesi

 

sonrası

öncesi

sonrası

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.