KALICI MAKYAJ UZMANI VE EĞİTMENİ FUAT TEKEDERELİ ‘zevkim doğallıktan yana ve bu işime yansıyor’

KALICI MAKYAJ UZMANI VE EĞİTMENİ FUAT TEKEDERELİ ‘zevkim doğallıktan yana ve bu işime yansıyor’
1 Nisan 2022 16:00
A+
A-

 

Son zamanlarda güzellik sektöründe adını sıkça duyuran genç kalıcı makyaj uzmanı ve eğitmeni Fuat Tekedereli, 75 te Çeysa Premium Park Evleri karşısında kendi adıyla açtığı Fuat Tekedereli Beauty Güzellik Merkezi’ nde başarıyla hizmet veriyor.

Aynı zamanda Dünya çapında ün yapmış Phibrows markasının artisti olan Fuat Tekedereli, verdiği eğitimler ile genç girişimciler yetiştirip, güzellik salonlarına yönelik olarak kalıcı makyaj konusunda eğitimler veriyor.

Güzellik sektörünün dikkat çeken ismi Phibrows artisti Fuat Tekedereli, merkezinde başarıyla gerçekleştirdiği cilt protokollerinin yanı sıra, kirpikten tutun, lazer epilasyona kadar aklınıza gelebilecek tüm işlemleri merkezinde uygulamakta.

Uzmanlık alanının yanında kaş konusunda kendisini ispatlayan ve diğer işlemlerde de bir hayli iddialı olan Fuat Tekedereli ile Fuat Tekedereli Beauty’ de danışanlarına sunduğu kaliteli hizmetler ve verdiği eğitimlerle ilgili merak edilenleri Diyar Magazin okurları için konuştuk.

D.M: Fuat Tekedereli Beauty’ de danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler ve uyguladığınız işlemler hakkında bilgi verir misiniz?

Fuat Tekedereli; Merkezimizde microblading, kaş, dudak renklendirme, dudak dolgusu, kirpik lifting, cilt bakımı, gençlik aşısı, lazer epilasyon, kaş silme gibi birçok işlemi başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

 

D.M: Salonunuzda kadın danışanınız kadar erkek danışanınızın olduğunu biliyoruz, bunu nasıl sağladınız?

Fuat Tekedereli; Özellikle yaptığımız bir şey değil aslında bu, ama ortada bir güven var ise devamı geliyor. Gelen kadın danışanlarım benim en büyük reklamım ve sağ olsunlar etraflarında erkek, kadın ayırt etmeden memnuniyetlerini anlatıyorlar.

D.M: Özellikle de yaptığınız işlemlerin doğallığı konuşuluyor bu sizin tekniğiniz mi?

Fuat Tekedereli; evet biraz öyle oturdu, zevkim doğallıktan yana ve bu işime yansıyor. Hep söylüyorum “insanlar ne işlem yaptığınızı anlamayacak, yüzünde iyi bir değişim var ama ne olduğunu anlamadım, diyecekler”, öyle de oluyor…

D.M:  Verdiğiniz eğitimler sonucunda her öğrenci bu işi yapabiliyor mu?

Fuat Tekedereli; bu kişinin tamamen kendisi ile alakalı. Biz gerekeni öğretiyoruz ve geriye kalan pratik ve cesareti onların tamamlaması gerekiyor. Eğitim sonrası kesmediğimiz iletişim ile de bunu halledebiliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.