OZER GROUP Lansmanı Mimarlar ve İş İnsanlarını Buluşturdu!

OZER GROUP Lansmanı Mimarlar ve İş İnsanlarını Buluşturdu!
1 Eylül 2022 12:36
A+
A-

Kurulduğu 2019 yılından bu yana deneyimli ve uzman kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle iklimlendirme, otomasyon,inşaat ve enerji alanlarında projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri veren OZER GROUP lansman yemeği Diyarbakır’ ın önde gelen iş insanlarını ve mimarları buluşturdu.

Bu yıl Diyarbakır’ da ikincisi düzenlenen “Mimari Tasarımlarda ve Uygulamalarda İklimlendirmenin Önemi” temalı bilgilendirme buluşması,  Midea MBT adına Avrupa sorumlusu Samuel Shen, Midea Türkiye distribütörü Hausluft A.Ş. ve Hausluft Diyarbakır iş ortağı OZER GROUP’un ev sahipliğinde gerçekleşti.

Hausluft adına geceye Genel Müdür Hasan Söğüt, Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Ertan Keskin, Güneydoğu Bölge Müdürü Halil İbrahim Topaçlı’ nın yanı sıra OZER GROUP kurucu ortakları İhsan Özpınar ve Erdal Ece ile yatırımcı iş insanları ve mimarlar katılım sağladı.

 

Divan Otel’ de düzenlenen lansmanda, mimari tasarımlarda iklimlendirmenin önemi ve iklimlendirme & klima sistemlerindeki güncel gelişmeler bölge mimar ve yatırımcılarıyla paylaşılıp iklim krizinde iklimlendirmenin önemine vurgu yapıldı.

Diyarbakır ve İzmir merkezli olarak, yurt içi ve yurt dışında imza attığı toplamda 248 projeyle hızla büyüyen ve gelişen bir şirket olma yolunda ilerleyen OZER GROUP Kurucu Ortağı ve Makine Mühendisi İhsan Özpınar, Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada; ”mimarlar ve bölgedeki iş insanlarını davet ettiğimiz lansmanımızda iklimlendirmenin mimari tasarımdaki önemini vurguladık. Daha yeşil binalar ve daha az karbon salınımını gerçekleştirebileceğimiz temiz bir dünya için ilk adımı Diyarbakır’ dan atıyoruz,” dedi.

OZER GROUP’ un gerçekleşen projelerinden bazıları şöyle; Star Office (Tamamı), Özkılıç Bussiness(Tamamı), Önya İş Merkezi (5 adet ofis), Bursa Özce Plus(Tamamı), Four’ s İş Merkezi ( 5 adet ofis), Adress 75 (22 adet ofis), Akatay Mer Plaza (9 adet ofis), Twin Towers, Oryıl My Office (18 adet ofis), Ay Office (12 adet ofis), Mega İş Merkezi (6 adet ofis).

Fabrika ve İdari Bina projeleri ise; Lila Kozmetik, Mes Yağ, Karavil E-Ticaret Merkezi, Yılsan Kimya, Alvero Mobilya, Cizre Akrep Serum Üretim Tesisi, Sunshine Ceviz Paketleme, Mardin OSB Binası, Cemre Makine, 4.Oto Sanayi İdari Bina, Decosan Asansör, Diyar Madencilik.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.