Genç İşadamı Aziz Eser önemli yatırımlara hazırlanıyor

Genç İşadamı Aziz Eser önemli yatırımlara hazırlanıyor
13 Nisan 2022 15:23
A+
A-

Antalya, Burdur, Aydın ve Kuşadası’ ndaki turizm ve restoran yatırımlarıyla başarılı işlere imza atan genç işadamı hemşerimiz Aziz Eser, turizm alanında önemli yatırımlara hazırlanıyor.

 

Hareketli yaşam tarzıyla dikkatleri üzerine çeken genç işadamı Aziz Eser, ailesi ve dostlarını ziyaret için geldiği Diyarbakır’ da Diyar Magazin objektifine yansıdı. Yoğun çalışma temposuna rağmen, kendine kaliteli zaman ayırmayı ihmal etmeyen genç işadamı Aziz Eser, Diyar Magazin’ e; “çok çalışıyoruz, ailemizi ihmal etme noktasına varmadan, memleket ziyareti gerçekleştirip aile büyüklerimin hayır duasını almak üzere Diyarbakır’ geldim. Buradaki dost ve arkadaşlarımla bir araya gelip sohbetler etme fırsatı bulduğum için de ayrıca mutluyum” dedi.

Ticari faaliyetlerini özellikle Ege ve Akdeniz bölgesi’ nde yürüttüğünü belirten Aziz Eser, özellikle turizm ve restoran alanlarında yatırımlar yaptığını vurguladı. “Diyarbakır ile kan ve gönül bağım var, faaliyetlerimi daha da genişletip, Diyarbakır’ da da yatırım yapmak istiyorum,” dedi.

Sosyal yaşam dünyasının sevilen isimleri arasında yer alan Aziz Eser; “dostlarımla birlikte seyahat etmeyi, farklı yerleri gezmeyi ve iyi yaşamayı seviyorum. Diyarbakır benim memleketim, Diyarbakır sevgisini hiçbir şeye değişmem” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.