Niyazi Çetinkaya’dan Özel Güvenlik Haftası Mesajı

Niyazi Çetinkaya’dan Özel Güvenlik Haftası Mesajı
20 Haziran 2022 11:01
A+
A-

DİYARBAKIR SMC Özel Güvenlik Ltd. Şti Firma Müdürü Niyazi ÇETİNKAYA, 26 -30 Haziran Özel Güvenlik Haftası Dolayısı ile mesaj yayınladı.

“Vatandaşlarımızın hizmetinde, Çalışma hayatının Tüm zorluklarına rağmen görevine devam eden ve aynı zamanda Milletimizin daha güvenli ortama kavuşması açısından, Genel Kolluk, Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu, çalışma uyumu ve güvenlik hizmetlerinin daha etkin, güçlü bir yapıya sahip olduğu ve bulunduğu alanın güvenliğinin sağlanmasında özel güvenliğin ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu tüm milletimize göstermektedir.

Aynı zamanda İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu’nun özel güvenlik görevlileri için verdiği önemli katkıları ve Diyarbakır ilimizin Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünün Titiz denetimleri,hassasiyetlerinden dolayi,sektörde daha da olumlu gelişmeler yaşayacağımıza olan inancımız tamdır.
Gündelik hayatımızın her anında büyük bir fedakârlıkla yer alan tüm Özel Güvenlik Görevlilerinin ve ailelerinin 26-30 haziran özel güvenlik haftasını kutluyorum, mesleğe emeği geçen herkese, selam ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.