CADDE 50 KUAFÖR By Memed; “sihirli dokunuşlarımla imzamı atıyorum”

CADDE 50 KUAFÖR By Memed; “sihirli dokunuşlarımla imzamı atıyorum”
29 Temmuz 2022 22:50
A+
A-

Yaklaşık 25 yıldır başarıyla hizmet verdiği kuaförlük mesleğinde CADDE 50 KUAFÖR By Memed olarak bilinen Mehmet Alçelik, mesleğini icra ettiği Mezopotamya Bulvarı Cadde 50’ nin en popüler erkek kuaförü.

Sempatik kişiliği ve ilginç tarzıyla hatırı sayılır bir müşteri kitlesine hitap eden Mehmet Alçelik, kişinin yaşına, yaşam stiline, beğeni ve beklentilerine yönelik özel çözümler üretiyor.

Diyar Magazin’ e konuşan CADDE 50 KUAFÖR By Memed;” Müşterilerimin geneli tarz sahibi insanlar ve bu tarzlarının ortaya çıkmasında sanatçı bir ruha ve dokunuşa sahip olmam yatıyor. Kişinin dış görünüşünde ortaya çıkan küçük bir değişiklik bile hayatını değiştirebiliyor. Kişinin kendisini yansıtacak saç stilini bulmasında, bir sanat olarak gördüğüm saç stilistliğim ve sihirli dokunuşlarımla imzamı atıyorum. Kendine özel bir saç tasarım ve bakım hizmetiyle yenilenmeye ve öne çıkmaya hazır olan herkesi bekliyorum,” dedi.

Saç tasarımı, saç bakımı, sakal tıraşı, çocuk saç kesimi, fön, boya, damat tıraşı, düzleştirme, ağda ve lazer başta olmak üzere tüm stil ve bakım ihtiyaçlarınızı, saçlarınızı ve tarzınızı işin uzmanı CADDE 50 KUAFÖR By Memed’ e gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz…

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.