Hacı Baba Pastaneleri yeni şubesiyle Otogar arkasında!

Hacı Baba Pastaneleri yeni şubesiyle Otogar arkasında!
26 Ekim 2019 01:16
A+
A-

Yılmaz ELALDI tarafından kurulduğu 1984 yılından bu yana tatlı bir lezzet geleneği olarak yıllara dayanan bilgi ve birikimiyle Hacı Baba Pastaneleri, hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün bilinen ve en çok tercih edilen markası olarak günbegün gelişerek hizmet ağını genişletiyor.  Üretim kapasitesini ve şube sayısını arttıran Hacı Baba Pastaneleri, Mezopotamya Bulvarı Otogar arkasındaki yeni şubesini hizmete açtı.

İş ve siyaset camiasından pek çok ismi buluşturan görkemli bir etkinlikle yapılan açılışta Ak Parti Milletvekili Ebubekir Bal, Eski Ak Parti Milletvekili M. Galip Ensarioğlu, Ak Parti İl Yönetimi, Cihan Ensarioğlu, Amed Spor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve yönetim kurulu üyeleri, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, AZEL Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Elaldı,  Erdemliler Hareketi Dernek Başkanı Atilla Kaymaz ve Hacı Baba Pastaneleri Kurucusu Yılmaz Elaldı kurdeleyi birlikte kestiler.

Gün boyu davetli, ziyaretçi ve müşterilerin akınına uğrayan şubenin açılışına ilgi bir hayli yoğundu. Davetli ve ziyaretçilere Hacı Baba Pastaneleri’nin özgün lezzetleriyle görsel şölen yaşatan çeşitli ikramlıklar sunuldu. Konumu ve şık dekorasyonuyla ferah bir ortam sağlanan mekân büyük bir ihtiyacı karşılayacak.

Hacı Baba Pastaneleri üretimin her aşamasında gıda güvenliği, tecrübe ve yenilikçi anlayışıyla kadayıf ve baklavanın geleneksel lezzetini buluşturuyor,  müşteri memnuniyetinin önceleyerek kaliteden ödün vermeden, özgün tat ve tasarımlarıyla, sağlıklı ve hijyenik geniş ürün yelpazesiyle kendi tüketici kitlesini oluşturuyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.