Karacadağ Peynircilik 3. Şubesiyle havaalanı yolunda!

5 Aralık 2021 19:29
A+
A-

Karacadağ Peynircilik 3. Şubesiyle havaalanı yolunda!

1980 yılından bu yana faaliyet gösterdiği peynircilik sektöründe, hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak üretilen tadına doyulmaz kaliteli lezzetleri, damak tadıyla bütünleştirerek, raflarına yerleştirdiği tüm ürünlerini müşteri memnuniyetini esas alarak Diyarbakırlıların sofralarına sunmayı ilke edinen Karacadağ Peynircilik, geçen yıl hizmete açtığı Mezopotamya Bulvarı’ ndaki şubesinin ardından yeni şubesiyle havaalanı yolunda hizmet vermeye başladı.

Yeni şube açılışıyla merkezini de havaalanı yoluna taşıyan Karacadağ Peynircilik firma sahibi Remzi Yılmaz, yakın dostları ve akrabalarının katıldığı mütevazı bir etkinlikle merkez şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa katılan konukların mağazayı gezmesi ve ürünleri incelemesinin ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Diyar Magazin’ e konuşan Karacadağ Peynircilik firma sahibi Remzi Yılmaz; ”Karacadağ Peynircilik olarak alanında uzun yıllardır %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle devam eden deneyimimizle, Diyarbakırlılara daha kaliteli hizmet sunabilmek için her zaman hijyenik üretimimiz ve gurme titizliğiyle özen gösterdiğimiz ürünlerimizin lezzeti ve çeşitliliğiyle hizmet ağımızı genişletiyor ve her geçen gün biraz daha büyüyoruz. En iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla sofralarınıza sunmaya çalışıyoruz. Diyarbakır şarküteri sektöründe etkili bir firma olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana verdiğimiz emeklerin karşılığını görmek gurur veriyor,” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.