Kahraman Ailesi’ nin mutlu günü!

Kahraman Ailesi’ nin mutlu günü!
A+
A-
13.01.2019

Hazro’nun ileri gelen ailelerinden Faruk Kahraman ve Ruziye Kahraman çiftinin işadamı oğulları Engin Kahraman ile Aziz ve Nesibe Kahraman çiftinin kızları İnci Kahraman Güneş Wedding Hall’ de düzenlenen görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine girdiler.

Binin üzerinde davetlinin katıldığı düğün merasiminde Güneş Wedding Hall’ ün kendi mutfağında hazırlanan yemekler ikram edildi. İlk danslarını romantik bir şarkı eşliğinde gerçekleştiren İnci ve Engin Kahraman çifti, davetlilerden büyük alkış aldı.

Dansın ardından düzenlenen nikâh töreninde ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen genç çiftin heyecanlı halleri görülmeye değerdi. Genç çiftin nikâhına şahitlik eden damadın amcası eski bakanlardan Mehmet Kahraman evlilik cüzdanını geline verirken mutluluk temennilerini içeren kısa bir konuşma yaptı.

Nikâh merasimi sonrası eğlencenin hız kesmeden devam ettiği düğün töreninde dans pisti bir an olsun boş kalmadı.

Davetliler, muhteşem törende doyasıya eğlenerek güzel bir akşam geçirdi. Vur patlasın çal oynasın bir eğlencenin yaşandığı düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar coşkulu bir şekilde devam etti. Havaya atılan dolarlardan müzisyenlerin de bayram ettiği düğün sonunda davetliler, gelin ve damat ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diyar Magazin Gazetesi olarak genç çifte biz de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.