Ufuk Özel ve Haktan düeti çok beğenildi!

Ufuk Özel ve Haktan düeti çok beğenildi!
25 Kasım 2020 03:18
A+
A-

 

Ses rengi ve müzik tarzıyla İbrahim Tatlıses’i kendine model alan ve Ankara’ daki geniş hayran kitlesinin kendisini “Ankara’ nın İmparatoru” olarak nitelendirdiği ses sanatçısı hemşerimiz Ufuk Özel son dönemde müzikal çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Fashion Tv Moda Gecesine sahne performansıyla damga vuran Ufuk Özel izleyicilerden büyük beğeni ve takdir toplamıştı.

Ufuk Özel, kendisi gibi arabesk müziğin diğer bir güçlü ismi olan Haktan ile meşhur Diyarbekir türküsü “Bahçada Yeşil Çınar” ı seslendirdikleri düetlerine bir de video klip çektiler.

Müzik yönetmenliğini Fatih Doğaner’ in yaptığı yeni bir soundla yeniden düzenlenen “Bahçada Yeşil Çınar” türküsünü düet olarak seslendiren Ufuk Özel ve Haktan, kendi içsel yorumları ve orkestranın güçlü melodileriyle harmanlayıp müzikseverlerin beğenisine sundular.

Ufuk Özel & Haktan’ ın, Doğan Grup Medya etiketiyle yayınlanan “Bahçada Yeşil Çınar” isimli single çalışması, Youtube ve digital platformlarda Netd Müzik etiketiyle yayında. İzlenme sayılarına bakılırsa sevilen türkünün yeni soundu da sevildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.