Yasmin Helin Bal; ”JASMINNA’a SPA&Wellness Center’ da konuklarımızı arınıp yenilenebilecekleri bir yolculuğa çıkarıyoruz”

Yasmin Helin Bal; ”JASMINNA’a SPA&Wellness Center’ da konuklarımızı arınıp yenilenebilecekleri bir yolculuğa çıkarıyoruz”
14 Eylül 2019 00:03
A+
A-

 

Hilton Garden Inn Hotel ve Mitannia Regency Hotel bünyelerinde hizmet veren JASMINNA’a SPA&Wellness Center İşletmecisi İşkadını Yasmin Helin Bal ile JASMINNA’a SPA&Wellness Center ’ da konuklarına sundukları kişiye ve kendilerine özel hizmetleri Diyar Magazin okurları için konuştuk…

D.M: JASMINNA’a SPA&Wellness Center olarak, hizmet anlayışınız ve kaliteniz ile SPA&Wellness kültürünün Diyarbakır’ da yerleşmesi ve yaygınlaşmasında önemli bir yere sahipsiniz. Merkezinizde spa ve spor hizmeti sunduğunuz alanın özellikleri ve hizmetleriniz hakkında neler söylemek istersiniz?

Yasmin Helin Bal: JASMINNA’a SPA&Wellness Center, günümüzün teknolojik spor ve spa trendleriyle, misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan, tam donanımlı, şık ve modern bir merkez olarak adımınızı attığınız andan itibaren tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı. JASMINNA’a SPA&Wellness Center merkezimizin arındırıcı ve rahatlatıcı ortamında yüzme havuzu, Türk hamamı, Sauna &Fin hamamı, Fitness Center, masaj odaları, kuaför ve vitamin bar bulunuyor. JASMINNA’a SPA&Wellness Center’ da konuklarımızı, üst kalite anti-allerjik ürünler ve malzeme kullanımı, geniş hizmet yelpazesi ve bakım-program ve ritüelleri, alanlarında profesyonel ve deneyimli eğitmenler ile en önemlisi güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışımız ile şehrin gürültü ve stresini dışarıda bırakarak arınıp yenilenebilecekleri bir yolculuğa çıkarıyoruz.

D.M: Size özel hizmetleriniz var mı?

Yasmin Helin Bal: Bize özel uygulamalarımız arasında birçok uygulama ve terapiden bahsedebiliriz. Misafirlerimize günün yorgunluğunu tamamen atmaları için kendi sağlık ve ihtiyaç durumlarına göre seçilen uygun masaj veya diğer bakımlar uygulamaktayız. JASMINNA’a SPA&Wellness Center’ın kendine özel hamam bakımlarında misafirlerimize egzotik kokular eşliğinde hayallerin ötesinde birkaç saat geçirme imkanı sunuyoruz. Eğitimli ve deneyimli kadromuzla konuklarımızı bedensel ve ruhsal olarak yenileyerek, yoğun iş hayatının vermiş olduğu stres ve yorgunluktan arındırıyoruz.

D.M: Kurumlara yönelik kampanyalarınız veya anlaşmalarınız var mı?

Yasmin Helin Bal: Diyarbakır Barosu başta olmak üzere anlaşmalı olduğumuz resmi ve özel kurum personellerine indirim uygulamalarımız mevcut.

D.M: Hizmet verdiğiniz müşteri kitlenizin memnuniyet analizini yapınca ne gibi dönütler alıyorsunuz?

Yasmin helin Bal: Yerli ve yabancı otel misafirleri ile dışardan spa hizmeti almak üzere gelen devamlı misafirlerimiz ve düğün çiftlerimize yönelik 18-60 yaş aralığında geniş bir kitleye hizmet vermekteyiz. Spa merkezimizden ayrılan misafirlerimizi yüzlerinde bir tebessümle uğurlamak temel prensibimiz. Spor & spa merkezi deneyimleri hayli yüksek olan yabancı ve yerli misafirlerimizin JASMINNA’a SPA&Wellness Center hakkındaki olumlu deneyim ve övgüleri başta şahsım olmak üzere tüm ekibimizi motive ediyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.