Diyetisyen Dilşah Kaçar’ dan yine bir ilk! DİYET MARKET hizmete açıldı!

Diyetisyen Dilşah Kaçar’ dan yine bir ilk!       DİYET MARKET hizmete açıldı!
8 Şubat 2021 17:01
A+
A-

 

“Süper Üçlü ve Çılgın Dörtlü” ile tanışmaya var mısınız?

 

Alanında yaptığı yenilikleriyle danışanlarına her zaman en etkin ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen başarılı Diyetisyen Dilşah Kaçar, yine bir ilke imza attı. Daha önce Detox Ekspress Eve Servis Diyet Ev Yemekleri ile alanında fark yaratan Diyetisyen Dilşah Kaçar, şimdi de Şehrimizin ilk ve tek diyet marketini Diyarbakırlıların hizmetine açarak, hem kendi danışanlarına, hem de diyette olanlara aradıkları tüm diyet ürünlerini bulabilme fırsatı sunuyor.

 

Diyetisyen Dilşah Kaçar’ dan siz Diyar Magazin okuyucuları için yeni çalışmaları hakkında bilgi aldık.

 

D.M: Dilşah Hanım öncelikle, danışanlarınıza nasıl bir hizmet anlayışıyla hizmet verdiğinizi öğrenebilir miyiz?

 

Diyetisyen Dilşah Kaçar: Günlük beslenme planında; besin çeşitliliği, uygun porsiyonlama ve doğru sayıda öğün sağlanarak daha sağlıklı ve zinde bir yaşam elde edileceğine inanıyorum. Bu nedenle danışanlarımız ile ilk görüşmemizden itibaren, danışanlarımızın beslenme alışkanlıklarını öğrenip, günlük enerji ihtiyaçlarını tespit ediyor ve danışanlarımıza bireysel beslenme ihtiyaçları konusunda eğitim vererek profesyonel önerilerde bulunuyorum.

D.M: Dilşah Hanım çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve başarılı çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Yine bir ilke imza attığınıza şahit oluyoruz. Diyarbakır’ ın ilk ve tek diyet marketini açma fikri nasıl ortaya çıktı? Ne tür hizmetler veriyorsunuz?

 

Diyetisyen Dilşah Kaçar: Yıllardır zaten danışanlarımdan gelen böyle bir talep vardı. Dilşah Hanım, diyet listelerinde yazdığınız ürünleri market market dolaşıp toparlamaya çalışmak bizim için çok zor; bir ürün bir markette varken diğerinde yok! Ya da kinoa, greçka gibi ürünlere çoğu markette erişemiyoruz gibi… Ben de bu talepler üzerine bütün bu ürünleri diyet marketimde bir araya topladım. Hem diyet listelerinde yazdığımız ürünler var marketimizde, hem de Detox Ekspress diyet mutfağımıza ait ürünler de hizmete sunulmakta. Örneğin mutfağımıza ait; elma sirkemiz, yağ yakıcı çorbamız, granolalarımız, fit tatlılarımız, metabolizma hızlandıran içeceğimiz, emziren anneler için süt arttırıcı içecekler, detoks içecekler, gibi ürünleri diyet marketimizde satışa sunduk.

 

Bir yenilik de Detox kürlerimiz! “Süper Üçlü” ve “Çılgın Dörtlü” adını verdiğimiz üç ve dört günlük özel zayıflama detox kürlerimiz beklediğimizin ötesinde ilgi görüyor ve harika geri dönüşler alıyoruz. İlaveten mutfağımızda, adrese teslim öğle yemeği hizmeti de veriyoruz ki bu da bir yenilik. Diyet mutfağımızda diyette olan bir bireyin, günlük beslenmesinde yer alan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve iki ara öğünü, 30 gün veya 1 hafta seçenekleriyle kendi mutfağımızda üretip adrese teslim ediyoruz. Bunun dışında zayıflama diyeti uygulayan danışanlarımızın haricinde, gelen talepler doğrultusunda dışarıdan aynı şeyleri yemekten veya işyerinde yağlı, çok baharatlı yemekleri yemekten şikâyet eden danışanlarımızın ve üyelerimizin isteği üzerine yalnızca öğle yemeği olarak, sipariş üzerine adrese teslim etmeye başladık.

D.M: Diyet Market’ inizde bulunan ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

 

Diyetisyen Dilşah Kaçar: www.detoxexpress.com.tr internet sitemizden diyet mutfağımızdaki ürünlerimizi görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz, granola çeşitleri, metabolizma hızlandıran özel yapım içeceklerimiz, emziren anne süt artırıcı içecek, fit tatlılarımız, fit kurabiyelerimiz, fit poğaçalar, detoks içeceklerimiz, yağ yakıcı çorbamız, tavuklu veya kırmızı etli bowllarımız, diyet listelerinde sıkça kullanılan smoothiler, kinoa, greçka, chia tohumu, keten tohumu, maş fasulyesi gibi özel ürünler, ödem atıcı ve organik maça çayı gibi diyette ihtiyaç duyduğumuz çaylar ve meşhur doğal elma sirkemiz.

 

D.M: Sizinle konuşma fırsatı bulmuşken, pandemi sürecinde insanlarımız, özellikle çocuklarımız bilgisayar başında hareketsiz yaşam alışkanlıkları nedeniyle kilo alma problemleriyle karşılaşmaya başladılar. Bu yönde çalışmalarınız var mı? Neler tavsiye edersiniz?

 

Diyetisyen Dilşah Kaçar: Yavaş yavaş kışı geride bıraktığımız bu günlerde lütfen çocuklarınızın dışarı çıkmalarına izin verin ve teşvik edin. Bisiklet sürebilirler, basketbol oynayabilirler, yürüyüş ve koşu yapabilirler. Yani hareket etmelerini öneriyorum. Onun dışında hem ofisimizde, çocuklarımıza yönelik beslenme programlarımız mevcut hem de diyet mutfağımızda çocuklara özel planladığımız, en önemlisi çocukların sağlığına odaklanılmış diyet yemek paketlerimiz mevcut.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.