+Clinic yıldönümünü Ferat Üngür konseriyle kutladı!

+Clinic yıldönümünü Ferat Üngür konseriyle kutladı!
2 Aralık 2021 17:59
A+
A-

+Clinic yıldönümünü Ferat Üngür konseriyle kutladı!

Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren +Clinic Güzellik Merkezleri Diyarbakır’da hizmete başlamasının yıldönümünü özel bir davetle gerçekleştirdi. + Clinic Güzellik Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nedim Bakırcı ev sahipliğinde gerçekleşen davete +Clinic danışanları ile iş, sağlık ve eğitim camiasından yoğun katılım oldu. Çeşitli ikramlıkların sunulduğu kokteyle özellikle kadın davetlilerin ilgisi bir hayli fazlaydı. Ünlü sanatçımız Ferat Üngür’ün şarkılarıyla renk kattığı etkinlikte hem davetliler, hem de personeller güzel anlar yaşadı. Adet olduğu üzere açılış yıldönümü pastası davetlilerle birlikte kesildi.

Dr. Nedim Bakırcı yıldönümü münasebetiyle yaptığı konuşmada; “Diyarbakır’ da açıldığımız 2018 yılından beri çok güzel günlerimiz oldu. +Clinic olarak sunduğumuz hizmetlerimizle güzellik ve estetik anlayışına yeni bir algı kazandırdığımızı düşünüyorum. +Clinic ulusal bir marka olmanın yanı sıra uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu başarımızda emeği olan herkese ve bu mutlu günümüzde bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza ve danışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

+Clinic’ in Mezopotamya Bulvarı’ndaki şubesinde konuklarını ağırlayan Dr. Nedim Bakırcı, konuklarıyla yakından ilgilenerek güzellik ve estetik hakkında önemli bilgiler verdi. Davette +Clinic ekibi şıklıklarıyla göz doldurdu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.