“REMZİ OPÇİN” olmayı uykusuz gecelerime borçluyum

“REMZİ OPÇİN” olmayı uykusuz gecelerime borçluyum
29 Eylül 2022 12:35
A+
A-

Remzi OPÇİN sahibi olduğu ve kendi adıyla hizmete açtığı, cilt ve vücut estetiği alanında modern, etkili ve bilimsel uygulamalarla müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı başardığı “REMZİ OPÇİN VIP Yeni Nesil Güzellik Salonu” nda sağlıklı güzellik alanında üst düzeyde hizmet sunuyor. Remzi OPÇİN öncülüğünde alanında uzman profesyonel kadrosuyla, cilt ve vücut bakımları ile güzellik konularında kaliteli hizmet veren tam kapsamlı “REMZİ OPÇİN VIP Yeni Nesil Güzellik Salonu” nda danışanlarına sundukları hizmet anlayışlarını, farklı ve kendilerine özel uygulamalarını konuştuk.

D.M: Remzi Bey, Diyarbakır estetik ve güzellik sektörünün öne çıkan isimleri arasında yer alıyorsunuz. Bize öncelikle kendinizi ve sektöre başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

 

REMZİ OPÇİN: 28 yaşında, 6 yıldır sektörde hep daha iyisi olsun diye koşturan bir ticaret adamıyım.

Sektöre başlama hikâyem tamamen kendi deneyimlerim ile alakalı aslında. Şehir dışındaydım, Tekirdağ’ da inşaat işçiliği yapıyordum. O dönem arkadaş etkisi altında kalarak yaptırdığım bir dövmem vardı tam bir megaloman gibi “R. Opçin” yazmıştım koluma ve gerçekten pişman olmuştum. O sırada bu dövmeden kurtulmam gerektiğine karar verdim ve araştırmaya başladım. Arkadaş yönlendirmesiyle bir salon buldum ve 2 seans işleme girdim. Uzman yönlendirmesine uyarak belirli bir düzeyde sonuç aldım. Daha sonra Diyarbakır’a dönmem gerekti, işlemim yarım kalmıştı ve bu dövmeden kurtulmak istiyordum. Araştırmaya başladım. İstediğim yeterli hizmeti verebilecek bir yer bulamadım. Minimal bir sermayem vardı. Bu işi ben yapmalıyım dedim ve ilk salonum “Devasa Dövme Silme Merkezi” ni açtım. Daha sonra farklı hizmetler ekleyerek (Lazer epilasyon, ipek kirpik, protez tırnak, cilt bakımı gibi) yoluma devam ettim. Fakat bu da bana yetmedi. Diyarbakır’ da VİP hizmet veren bir yer yoktu ve bu şehir bunu hak ediyordu. Böylece şu an işletmecisi olduğumu “Remzi Opçin VIP Yeni Nesil Güzellik Salonu” nu açtım.

 

D.M: Remzi Opçin VIP olarak hizmet yelpazeniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

REMZİ OPÇİN: VIP dediğimiz zaman salona giren ve ayrıcalıklı hizmet seçen danışanların yaşadığı deneyimden bahsediyoruz. İşlem yapan uzmanından, yansıma yapan ışığa, oturulan koltuktan lavabolara kadar her şeyin “a kalite” olduğu bir deneyim.

D.M: Öne çıkan hizmetlerinizden lazer epilasyon işlemi için hangi cihazları kullanıyorsunuz?

 

REMZİ OPÇİN: Lazer epilasyon, cilt gençleştirme hizmetleri, cilt bakımı işlemleri, kimyasal peeling, karbon peeling, leke tedavisi, dermapen, permanent makeup, kirpik keratin uygulamalarımız var. Güzellikle ilgili geniş bir hizmet yelpazemiz bulunuyor. Lazer epilasyonda iddialıyız ve bunu hak ediyoruz. Çünkü bu sektördeki arkadaşlar ve danışanlarımız da iyi bilir, bünyesinde birden çok farklı cihaz ile hizmet vermek demek farklı tüy yapısında sonuç görmek demektir. İşletmemizde Soprano TİTANYUM, Soprano PLATİNUM, Diod Fiber Optik, ALEXANDRİTE ve Candella ile çalışıyoruz. Tüm bu cihazları bir arada tutan tam kapsamlı tek işletmeyiz.

 

D.M: Tüm bu yoğunluğun arka planında Remzi Opçin’ in bir günü nasıl geçiyor, neler yapmaktan hoşlanıyor?

 

REMZİ OPÇİN: Çoğu insan dinlenmeyi tercih eder ama ben “Remzi Opçin” olmayı uykusuz gecelerime borçluyum. Bu noktada iş dışında beni günde üç-dört saatten fazla uyurken görmeniz zor. Öncelikle çalışmadığım gün yok. Ne olursa olsun mutlaka merkez ve şube salonlarımda en az 5 saat geçirip denetlerim.  Mutlaka haber okur ve izlerim, hem ülke, hem sektör olarak gündemi takip ederim ve mutlaka her gün yeni bir şey öğrenmeye özen gösteririm. Günde sadece bir öğün yerim, kalan vaktimi de aileme ve gençliğime ayırırım, biliyorsunuz zaman hızla akıp geçiyor.

D.M: Güzellik sektörüne girdikten sonra kadınlara bakış açınız değişti mi? Bu değişim ne yönde oldu?

 

REMZİ OPÇİN: Tabii ki değişti. Kadınların işlemler ile değil, ilgi alaka ile değiştiğini ve güzelleştiğini gördüm, öncelikle. Çok daha yakından tanıdım insanları ve kadınları. İmkânlar doğrultusunda her kadının bir yıldız gibi parlayabileceğini ve gülümserken çok güzel olduklarını öğrendim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.